Sign in to follow this  
Followers 0
r_bich

uszczelka pod antene

10 posts in this topic

witam wiecie moze gdzie mozna kupic uszczelke pod antene do audi b6 2003r tzw rekin bo jest w kiepskim stanie i chce wymienic i sie zastanawiam czy tez nie wymienic anteny bo cos slabo sciaga

z gory dzieki

0

A co cieknie? W etce nie podaje uszczelki po "rekina" Zastosuj silikon pływający Versachem VE75009. Sprawdzony jeśli chodzi o przecieki... i nie tylko...

1

nie nie cieknie ale nie ciekawie wyglada a z czasem moze zaczac ciec ale dzieki pozdrawiam

0

oryginalna uszczelka w serwisie 11zł

0

czy ktoś potwierdza dostępność takiej uszczelki w serwisie? Dzisiaj dostałem informację, że dostępna jest tylko wraz z "rekinem" za ponad 400zł :)

0

otóż ja potwierdzam! :)

Jest dostępna taka uszczelka w salonach AUDI...

Co prawda po nr vin czy też po modelu nie można jej znaleźć jak pisał Jeżu ponieważ nie jest oznaczona na rysunku części zamiennych.

Jednak sama część jako część występuje i kosztuje 12zł :)

0

czy ktoś potwierdza dostępność takiej uszczelki w serwisie? Dzisiaj dostałem informację, że dostępna jest tylko wraz z "rekinem" za ponad 400zł :)

Również potrzebuję uszczelki pod "rekina". Byłem właśnie w salonie w Lublinie i też dostałem odpowiedź, że tylko i wyłącznie jest możliwość zakupu całej anteny. Cena 510 zł :huh: Jakby ktoś mógł podać nr tej części może udało by mi się znaleźć ją w którymś ze sklepów internetowych. Edited by Bax
0

Jedź do salonu i spytaj co to za część o symbolu 1K0035349.

Pozdrawiam :)

0

potwierdzam kupilem taka uszczelke po tym nr bez problemu kolr=ega dal dobry nr cos ponad 10zl

0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.