Skocz do zawartości

Nowy wygląd AudiTIMES.PL


michał YaGODA

Wygląd AudiTIMES.PL  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się nowy wygląd AudiTIMES.PL?

    • Tak
      5
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafika


Wraz z najnowszą aktualizacją skryptu forum, wygląd AudiTIMES.PL przeszedł poważny facelifting. ;) W związku z tym, proszę o Was o opinie dotyczące nowego wyglądu forum oraz zgłaszanie ewentualnych błędów/uwag...

Pozdrawiam Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, facelifting wazna rzecz. Jest przyjemniejszy dla oka niz poprzedni, dobra robota :piwo: . Jak dla mnie, troche zbyt agresywne te grube obramowania czarne, zrobic je troche wezsze i zobaczyc czy zostawic czarny kolor czy moze wisniowy jak jest na gorze strony.

mam problemy z ladowaniem obrazu dla wlasnego profilu, ale gavatar rzadzi :cigar:

Jedyny problem jaki pozostal, to to, co wspominalem ostatnio na privie: jak wejdziesz na strone: http://www.auditimes.pl linki na glownej stronie w dziale: NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM, sa niewlasciwe, np. http://www.auditimes.pl/index.phptopic/1000-nowy-wyglad-auditimespl/, brakuje tam "/"

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, facelifting wazna rzecz. Jest przyjemniejszy dla oka niz poprzedni, dobra robota :piwo: . Jak dla mnie, troche zbyt agresywne te grube obramowania czarne, zrobic je troche wezsze i zobaczyc czy zostawic czarny kolor czy moze wisniowy jak jest na gorze strony.

Postaram się po testować jeszcze te obramowania w różnych wariantach - czekam na więcej opinii na ten temat.

mam problemy z ladowaniem obrazu dla wlasnego profilu, ale gavatar rzadzi :cigar:

Miałeś problem ponieważ Twój obrazek był za duży. Maksymalny rozmiar obrazka to 200 na 300 pikseli i 50 KB.

Jedyny problem jaki pozostal, to to, co wspominalem ostatnio na privie: jak wejdziesz na strone: http://www.auditimes.pl linki na glownej stronie w dziale: NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM, sa niewlasciwe, np. http://www.auditimes...ad-auditimespl/, brakuje tam "/"

Przyznam szczerze, że męczę się z tym i nadal nie wiem w czym tkwi problem - chyba będzie trzeba napisać do supportu... :smiley_shock:

Dzięki za uwagi i oczywiście czekam na więcej. :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzę żeby się zmieniło.... Te boczki mają po około 2cm na ekranie i są czarne....

Wciśnij F5. No chyba, że chodziło Ci o "boczki" na każdej podstronie a nie na głównej stronie forum?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że męczę się z tym i nadal nie wiem w czym tkwi problem - chyba będzie trzeba napisać do supportu... :smiley_shock:

Dzięki za uwagi i oczywiście czekam na więcej. :)

Pozdrawiam :)

Hej,

Chetnie Ci podpowiem, ja jak stawialem CMSy i jak dobrze pamietam, zazwyczaj jest to problem z ustawieniem glownej sciezki ROOT, czasem sa dwie zmienne ktore sa wykorzystywane, byc moze gdzies brakuje tylko "/". Jak bedziesz chcial daj znac, mozemy sie zdzwonic albo umowic na skype, sprobuje pomoc, musi sie to dac ustawic :)

Strona glowna duzo lepiej wyglada, mnie sie ogolnie wyglad bardzo podoba, duzy plus za checi i wykonanie!

m@urycy

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzę żeby się zmieniło.... Te boczki mają po około 2cm na ekranie i są czarne....

Te boczki to taki styl webowy :gk: , taki trend ktory sie przyjal. Mnie osobiscie sie podobaja, ale to kwestia gustu.

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Duzo lepiej teraz. Ja bym tak zostawil.

Jak wrocisz daj znac z tymi nie dzialajacymi linkami, znajomi wyjezdzaja niedlugo, wiec w nastepnym tygodniu mozemy sprobowac skorygowac ustawienia.

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Duzo lepiej teraz. Ja bym tak zostawil.

Jak wrocisz daj znac z tymi nie dzialajacymi linkami, znajomi wyjezdzaja niedlugo, wiec w nastepnym tygodniu mozemy sprobowac skorygowac ustawienia.

m@urycy

Jak znajdę tylko chwilę wolnego czasu, to na pewno się do Ciebie odezwę. Dzięki za chęć pomocy! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie