Skocz do zawartości

KOLOR


Roccogiani

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Mam takie pytanko jak mogę sprawdzić kolor mojego samochodu gdzie on jest napisany? Mam uszkodzony zderzak i chciałbym kupić lecz nie wiem jaki mam kod lakieru. czy po numerze Vin sprawdzę. Mam kartę z danymi ale w punkcie : Farbe das Fahrzeugus jest napisane Grau 5B5B czy to jest kod lakieru wszyscy np. na allegro podają inne i nigdy nie spotkałem się z takim oznaczeniem.

Proszę jak coś będziecie wiedzieli dajcie znać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jak u dobrego lakiernika odstawisz auto to on zdejmuje klapkę wlewu i pobiera z niego wszystkie dane na temat lakieru to komputer chyba to jakoś zapisuje. Kolor wychodzi idealny, Identyczny jak na całym aucie. Wiem sam, bo tata miał kolizję i tez do malowania było kilka elementów. Zrobione zostało to tak jak opisałem. Chyba, że sam chcesz psiknąć to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Mam takie pytanko jak mogę sprawdzić kolor mojego samochodu gdzie on jest napisany? Mam uszkodzony zderzak i chciałbym kupić lecz nie wiem jaki mam kod lakieru. czy po numerze Vin sprawdzę. Mam kartę z danymi ale w punkcie : Farbe das Fahrzeugus jest napisane Grau 5B5B czy to jest kod lakieru wszyscy np. na allegro podają inne i nigdy nie spotkałem się z takim oznaczeniem.

Proszę jak coś będziecie wiedzieli dajcie znać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim

Mam takie pytanko jak mogę sprawdzić kolor mojego samochodu gdzie on jest napisany? Mam uszkodzony zderzak i chciałbym kupić lecz nie wiem jaki mam kod lakieru. czy po numerze Vin sprawdzę. Mam kartę z danymi ale w punkcie : Farbe das Fahrzeugus jest napisane Grau 5B5B czy to jest kod lakieru wszyscy np. na allegro podają inne i nigdy nie spotkałem się z takim oznaczeniem.

Proszę jak coś będziecie wiedzieli dajcie znać.

pozdrawiam

Witam ja pracuje w sklepie zajmującym się doborem lakieru do samochodu i mam pewne doświadczenie , mianowicie audi a4 ma w bagażniku powinna być być karteczka z numerem lakieru w nowszych modelach A4 już ta karteczka znajduje się pod tylnią kanapą , oczywiście ze na podstawie nr vin serwis poda nr lakieru . Jak masz książka servisową to tam też jest karteczka z nr lakieru taka sama co w bagażniku ,albo pod kanapą w nowszych modelach np czarny LZ9W bialu LA9B niebieski LB5N to są tylko przyklady jak w mogę w czymś pomóc to bardzo chętnie dlatego podaje nr tel 605 660 655 wtedy mogę więcej powiedzieć ,a bardzo rzadko wchodzę na forum pozdrawiam ........
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie