Skocz do zawartości

matecki83

Motocykliści nie tacy źli jak ich malują?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motocykle.v10.pl/Video,Motocyklisci,jednak,nie,tacy,zli,jak,ich,maluja,68769.html

Sytuacja na pierwszy rzut oka...straszna :D Co wy zrobilibyście na miejscu tych osób?

Filmik ogólnie bardzo sympatyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo sympatyczny i spełniający swoją rolę, czyli reklamę wirusową Carlsberga ;) Co do przedstawionej na filmiku sytuacji, proste i logiczne, żebym usiadł i oglądał film - przy kobiecie, trzeba być mężczyzną. No chyba, że moja luba by nie chciała oglądać, to wtedy byśmy poszli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jestem miłośnikiem i użytkownikiem dwóch kółek, w sezonie jak tylko czas pozwala jestem na zlotach..... i powiem Wam że w życiu nie spotkałem i nie poznałem w żadnym innym miejscu tylu zajefajnych ludzi.

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów którzy czasem dosiadają jednoślady :piwo:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie cierpie motocyklistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to masz jakiś problem z sobą kolego, uzytkownicy dróg jak każdy inny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami potrafią wystraszyć jak pojawiają się z nienacka. Teraz na szczęście znikną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.