Skocz do zawartości

[MONTAŻ] Czujniki parkowania parktronic w A4 B6


oshizo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z szanownych użytkowników tego forum posiadał A4 B6 bez czujników parkowania i dokonał operacji dołożenia takiej instalacji.

Szukam gdzieś na alledrogo i widzę czujniki po ok 300 za komplet, do tego widzę sterownik za jakieś 200zł.

Czy da się to samemu zrobić? Jak się za to zabrać Jakich dokładnie części potrzebuję?

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Moze sie myle, ale powinno sie spokojnie dac zalozyc normaly uniwersalny zestaw. Zalezy co potrzebujesz, ale jak kupilem mojemu tacie taki zestaw (ok. 200zl) to wszystko bylo w nim, czujniki + maly sterownik i kable do podlaczenie do akumulatora i wstecznego biegu. Nie wiem czy jest sens pakowania sie w "oryginalny" alarm i zabawa z VAG'iem, bo w rezultacie bedziesz mial to samo a mniej roboty. Ja wzialem zestaw bez wyswietlacza, krotkie sygnaly dziekowe ze zmienna czestotliwoscia spelniaja swietnie swoja role. Poszukaj zestawow na allegro, a na pewno cos znajdziesz.

Drobna rada: nie kupuj najtanczych zestawow, lepiej dolozyc troche wiecej zeby jakosc czujnikow byla lepsza.

Ew. moze ktos sie wypowie kto juz robil taka dokladke "oryginalnego" parktronic'a, to Ci wtedy podpowie co i jak.

pozdrawiam i powodzenia!

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie