Skocz do zawartości

Parowanie telefonu z bns 5.0


pawel.1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim audi a4 b7 2007r mam radio-navigacje bns 5. Posiadam opcje podłączenia do tego telefonu przez bluetooth. Mam telefon Galaxy S2 i sparowałem oba urządzenia bez problemu. Ale mam pytanie.

Czemu teraz mając inny telefon, nie moge nim znaleźć urządzenia "audi"? Bluetooth w galaxy s2 mam wyłączony a szukając "audi" przez bluetooth np w HTC DESIRE HD, nic nie moge znaleźć. Czy trzeba jakoś usunąć mojego galaxy s2 z pamięci audi alby dało się wyszukać to urządzenie innym telefonem? Czy może muszę wejsć w jakąś opcję w radiu, aby włączyć na chwile "szukanie urządzeń" czy cos w tym stylu.

Ogólnie sprawe ujmująć, gdybym teraz zmienił telefon, to nie wiem jak inny podłączyć do bluetootha w audi, gdyż żadnym telefonem nie jestem w stanie go teraz wyszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

Ostatnio dokładałem bluetooth u siebie, miałem podobny problem. Bluetooth z audi jest widoczny dla urządzeń przez 30 sekund po włączeniu zapłonu później widzą go tylko sparowane urządzenia. Musisz w tym czasie wyszukać telefonem aktywne urządzenia powinno pojawić się Audi.

Powodzenia

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

włącz zapłon niech załączy się bluetooth naciśnij zieloną i czerwoną słuchawkę jednocześnie poprzec kilka sekund zostanie zresetowany Twój były tel i bedziesz mógł wyswietlic połączenie poprzez bluetootha z nowym telefonem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie