Skocz do zawartości

Oryginalna NAVI


gregorek1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szukam płytki z nawigacja polski (najlepiej najnowszej) oraz mam pytanko czy jak bede mial navi z polska mapą menu bedzie po polsku???. Jestem laikiem w tych sprawach. Acha wyswietlacz navi mam miedzy obrotomierzem a licznikiem, a cały pulpit sterowniczy przy lewarku zmiany biegow. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ELo

Nie menu nie będzie po Polsku. Musisz zmienić soft.

Pzdr.

Witam,

w swojej A4 Avant z 2007r. mam Audi Navigationssystem (BNS 5.0). Zapodziała mi sie gdzieś płyta CD i w tej chwili nawigacja jest bezużyteczna. Czy można pobrać gdzieś obraz takiej płyty, czy tez niestety trzeba kupić (gdzie), może ktoś ma zbędne to CD?

Jeżeli zmiana softu to bardzo proszę o przybliżenie tematu.

A może lepiej wymienić navi na nowszy model tylko jaki i czy obejdzie sie bez dodatkowych przeróbek.

Proszę o uwagi.

Pzdr.

post-10032-0-62972900-1336293545_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły kopiowanie tych obrazów jest nielegalne jeśli się to robi na własna odpowiedzialność. Jeżeli już to oryginał płytki który jest drogi. Link do plytek na pw masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich, szukam płytki z nawigacja polski (najlepiej najnowszej) oraz mam pytanko czy jak bede mial navi z polska mapą menu bedzie po polsku???. Jestem laikiem w tych sprawach. Acha wyswietlacz navi mam miedzy obrotomierzem a licznikiem, a cały pulpit sterowniczy przy lewarku zmiany biegow. Pozdrawiam.

wyswietlacze 2 beda pokazywac chyba, ze ustawisz mały inaczej..duzy pokazuje duza mape...a ten maly najblizszy skret i dystans...

aha pamietajcie tylko i nie dajcie sie naciagnac..mapa polski jest na dvd 2 !! nie kupujcie dvd 1 czasem jesli potrzebujecie map PL

@lionheart jak zapodasz dvd z mapka to instrukcji nie potrzebujesz...bardzo intuicyjna rzecz..no chyba, ze bariera jezyka Cie przeraża..to bys musial poszukac "magika" od softu, by samemu nie grzebac..duzo tego w necie..za 300zl-500zl wgrywaja menu PL i mape

kolejna sprawa..obraz dvd z internetu...nie kazda nagrywarka dobrze nagra....pusta dvd+r DL kosztuje ok 10zl...mi za 4 razem sie udalo...zwyklym nero i samsungiem..bez obchodzenia zabezpieczen..dvd raz dziala a raz nie...ale to juz zawsze cos :)

Edytowane przez maciejoo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

w swojej A4 Avant z 2007r. mam Audi Navigationssystem (BNS 5.0). Zapodziała mi sie gdzieś płyta CD i w tej chwili nawigacja jest bezużyteczna. Czy można pobrać gdzieś obraz takiej płyty, czy tez niestety trzeba kupić (gdzie), może ktoś ma zbędne to CD?

Jeżeli zmiana softu to bardzo proszę o przybliżenie tematu.

A może lepiej wymienić navi na nowszy model tylko jaki i czy obejdzie sie bez dodatkowych przeróbek.

Proszę o uwagi.

Pzdr.

Chciałbym również prosić o info skąd można pobrać obraz płytki.

Dodatkowo chciałbym ponowić pytanie bo chyba nie padła odpowiedź:

"A może lepiej wymienić navi na nowszy model tylko jaki i czy obejdzie sie bez dodatkowych przeróbek".

Luknąłem do działu Car audio/cb/nawigacja ale tam nikt raczej o nic nie pyta a raczej mało kto zagląda więc mam też pytanie

czy ktoś wymieniał może fabryczny sprzęt chodzi mi o 2 DIN na inny typu:

PIONEER AVH-P2400BT

http://allegro.pl/pi...2942825360.html

lub

ALPINE IVE-W530BT

http://allegro.pl/al...2939266569.html

Czy poza ramką będą potrzebne jakieś przeróbki ?

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Kiniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie