Skocz do zawartości

Jakie tarcze klocki przód do S4 B6?


vajcha

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś polecić jakieś dobre tarcze klocki do s4. Nie jeżdze jakoś super sportowo ale czasami trzeba schamować z większej prędkości i szkoda aby po czymś takim się zwichrowały. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja ostatnio u siebie wymieniałem. Doradzono mi zamiast ATE, tarcze Brembo a klocki Ferodo. Przejechalem juz z 6 tys. km i jestem zadowolny. Jak trzeba, to hamuja elegancko, nic nie piszczy ani nie skrzypi.

Poniewaz ja mam 1.9 TDI 131KM, a u Ciebie jest S4, to zastanowilbym sie, czy nie lepiej jednak zalozyc wzmocnionych. Hamulce, to kwestia bezpieczeństwa, na tym bym naprawde nieoszczędzał.

Wieczorem napisze Ci dokladne model tarcz i klockow, a juz sobie poszukasz troche wzmocnionych odpowiednikow.

Koszt 2 x tarcz i 2 par klockow razem kosztowal ok. 700zl.

pozdrawiam!

m@uryc

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi. W A6 miałem zamontowane Zimmermany i chyba w tą strone uderze tylko coś pod ten model nie moge znaleść odpowiedników. Kiedyś miałem ATE zamontowane ( właśnie w poprzednim modelu ) i jakloś źle je kojarze bardzo szybko się zwichrowały a potem telepanie i kolejny wydatek bo sklep oczywiscie stwierdził że nie jest wina jego produktu :> :)

Tarcze BREMBO - 09.5745.24 - 288/25mm

Klocki hamulcowe FDB 1323 (podcinane z jednej strony)

pozdrawiam!

m@uryc

Edytowane przez maurycy
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie