Skocz do zawartości

Samoczynnie wchodzi na obroty


yopuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Parę razy pojawił mi się dziwny problem, a mianowicie podjechałem pod sklep (silnik ciepły), zgasiłem silnik, wszedłem kupiłem wodę, (trwało to wszystko może 3min) zapalam ponownie silnik, a ten z marszu wchodzi na 1200obr i stoi. Dodaje gazu, puszczam, dalej nic. Ruszyłem w stronę garażu, przejechałem jakies 300m zatrzymuję się obroty już w normie. Innym razem przy dojeździe do skrzyżowania to samo tylko auto 1500 złapało, a na następnych światłach było już OK. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Niedługo wybieram się do serwisu na wymianę sprzęgła z dwumasem i każę im sprawdzić na WAG-u. Gorzej jak komputer nie pokaże żadnych błędów. Jeżeli macie jakies pomysły to piszcie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Moze masz uszkodzony silniczek krokowy, ew. problemy z przeplywomierzem.

Mysle, ze VAG powie Ci prawde :)

Daj znac jak juz zidentyfikujesz problem i go rozwiazesz.

powodzenia!

m@uryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Moze masz uszkodzony silniczek krokowy, ew. problemy z przeplywomierzem.

Silnik krokowy a gdzie on jest? W AVF z 2003 przepustnica sterowana jest podciśnieniem, otwarta lub zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamas ma racje, nie patrz na ta moja glupote o silniku krokowym. Dzieki za poprawke!

m@uryc

Edytowane przez maurycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, vag-a jeszcze nie było, dam na sprawdzenie jak będę sprzęgło wymieniał to dam znać co wyszło ps coś musi być nie tak bo czuję spadek mocy silnika, czy na vag pokazuje błąd przepływomierza albo turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, vag-a jeszcze nie było, dam na sprawdzenie jak będę sprzęgło wymieniał to dam znać co wyszło ps coś musi być nie tak bo czuję spadek mocy silnika, czy na vag pokazuje błąd przepływomierza albo turbo?

Tak pokaże, zrób też logi statyczne i dynamiczne

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie