Skocz do zawartości

Nie gra lewy, przedni głośnik


woltek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem że nie gra mi głośnik przedni od strony kierowcy, a zamiast niego gra głośnik tonów niskich który się znajduje pod przednią szybą, po diagnozie VAGiem pokazał mi taki błąd: 852 Głośnik przód obwód przerwany, co to może być? kabel jakiś po drodze przerwany? a może jest to do ustawienia właśnie VAGiem? tylko który kanał? które kodowanie? Kombinowałem troche na ślepo z nim i udało mi się puszczać głośniki tył, lewy, prawy, przód ale bez tego jednego, może coś źle robiłem. Mam radyjko chorus II

Edytowane przez woltek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy drzwiami a slupkiem jest polaczen ie kablami ,oslo niete gumowa rurka(charmonijka) delikatnie wyciag ta gumowa oslone (ze slupka) tam jest kostka ktora odlacz zsun oslone z kabli i zobaczysz ktory kabel jest zlamany nastaw sie ze inne moga byc nadlamane,wiec lepiej miec cos do izolowania przewodow,

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable wyglądały na całe ale podpiołem się osobnym głośnikiem pod kostkę w tej gumce i głośnik sie odezwał, czyli kabelek uszkodzony, tak jak pisałeś, dzięki wielkie, sprawa rozwiązana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie