Skocz do zawartości

Audi A4 B6 Avant prośba o ocenę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poszukując auta dla siebie trafiłem na takie ogłoszenie:

http://moto.allegro.pl/a4-1-9-tdi-131-km-super-stan-xenon-i2484152368.html

Auto jak na swój wiek wygląda całkiem przyzwoicie, jednakże chciałbym zapytać ludzi bardziej obytych z tym modelem o zdanie. Czy na zamieszczonych zdjęciach coś rzuca wam się w oczy?

Po drugie mam prośbę o informację w zakresie kwestii na które w tym modelu trzeba szczególnie zwrócić uwagę przy jego oglądaniu.

Będę wdzięczny za Wasze sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja posiadam taki model od 2 lat i jestem bardzo zadowolony

Możesz coś więcej napisać z perspektywy dłuższego użytkowania? Ile masz już przebiegu i jak wygląda przy nim wnętrze - czy jakieś detale wycierają się szybciej od innych (np. włącznik świateł, uchwyty drzwi itp.)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukując auta dla siebie trafiłem na takie ogłoszenie:

http://moto.allegro....2484152368.html

Auto jak na swój wiek wygląda całkiem przyzwoicie, jednakże chciałbym zapytać ludzi bardziej obytych z tym modelem o zdanie. Czy na zamieszczonych zdjęciach coś rzuca wam się w oczy?

Po drugie mam prośbę o informację w zakresie kwestii na które w tym modelu trzeba szczególnie zwrócić uwagę przy jego oglądaniu.

Będę wdzięczny za Wasze sugestię.

ELo

Kolega pyta o ocenę modelu czy konkretnego egzemplarza?

Jeśli chodzi o model to sam poruszam się rok młodszym sedanem i jestem zadowolony. Komfort jazdy super, trakcja super - to przecież audi. Kłopotów mogą przysporzyć ksenony ale już to wałkowałem i gdzieś na forum znajdziesz. Jakbym miał go kupować sprawdziłbym go bardzo dokładnie, jak dla mnie jest za nowy jak na 9 letnie auto z przebiegiem 200kkm.

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie