Skocz do zawartości

Felgi stalowe do Audi A3 Sportback 2009


Kons18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zakupiłem niedawno audi A3 sportback z 2009 roku (rok modelowy 2010).Obecnie jeździ na felgach aluminiowych oznaczonych według VINu 6,5J x 16 et 42.Opony letnie to 205/55 R16 V.Posiadam do niego opony zimowe o takim samych rozmiarach.Poprzedni właściciel przekładał na felgi aluminiowe.Ja mam zamiar zakupic stalówki.I tu pojawił się problem.Według winu powinienem zakupic felgi o osadzeniu et42.Defakto nie znam rozstawu śrub jaki powinien byc w tym modelu ani średnicy otwru centrującego.Skorzystałem dodatkowo z pomocy konfiguratora na pewnej stronie (nie będę robił rekaly) i tam wyszło mi że powinienem zakupić felgi 6,0J x 16 et 50,otwór centralny 57 rostaw 5x112.Czy te felgi będą poprawne czy szukac z osadzeniem et42 do tego konkretnego modelu?Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego modelu są dokładnie 6,5x16H2 et50 5/112 maja nr 1K0601027A03C wg etki.... Zresztą z felg aluminiowych również jest ET50. (wg Etki). Coś musieliście sobie źle sprawdzić... Konfigurator dobrze podpowiada... Skoro Et42 (czyli koło bardziej wystaje na zewnątrz) ci pasuje i i to w stalówce tez założysz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie