Skocz do zawartości

Rozkodowanie VIN


pkowal007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam 

Jeżu mam pytanie czy na naklejce z kodami wyposażenia znajduję się pełna lista wyposażenia czy jest to tylko niewielka część ?

 

Pytam ponieważ mam ETKA 7 i jak wiadomo nie mam możliwość sprawdzenia części po VIN, ale jest możliwość stworzenia pliku TXT (załącznik) z listą wyposażenia i załadowania jej do programu.

Program to czyta, pasujące części się podświetlają tylko nie wiem czy kody które spisałem z naklejki to jest wszystko co mam czy są jeszcze inne nie wymienione ?

WAUZZZ8E03A345199.txt

WAUZZZ8E03A345199.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jeżu mam pytanie czy na naklejce z kodami wyposażenia znajduję się pełna lista wyposażenia czy jest to tylko niewielka część ?

 

Pytam ponieważ mam ETKA 7 i jak wiadomo nie mam możliwość sprawdzenia części po VIN, ale jest możliwość stworzenia pliku TXT (załącznik) z listą wyposażenia i załadowania jej do programu.

Program to czyta, pasujące części się podświetlają tylko nie wiem czy kody które spisałem z naklejki to jest wszystko co mam czy są jeszcze inne nie wymienione ?

 

 

Program Etka czyta oczywiście części po vinie, ale ten txt musi być znacznie bogatszy niż na naklejce.... W załączniku masz "bogatszy" txt, który wklej do katalogu FGST (wcześniej zrób atrybut tylko do odczytu) i zobaczysz różnicę....

PZDR

AWX.rar

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu posiadam program Etka 7,3

czy jest szansa zrobienia mi takiego pliku TXT do wklejenia ?

Czemu nie....  wklej do katalogu FGST (wcześniej zrób atrybut tylko do odczytu)

WAUZZZ8P95A040188.txt

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 lat później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie