Skocz do zawartości

Pompowtryskiwacz do 2.0


Darwek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam podobny problem więc podłaczę sę to tematu, potrzebuję pompki do mojeg auta silnik BRE a nr pompowtryskiwacza 03G130073G, może ktoś z was przerabiał podobny temat. Nie wiem na co się zdecydować nowe, regenerować czy kupić uzywane wiadomo że przy nowych róznica w cenie jest duża. Może ktoś ma doświadczenia w tej sprawie Potrzebuje 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Darwek24

Gratuluję, parę postów napisałeś i 30 kucy w aucie przybyło ,fiu,fiu  :)

 

mario-c

 

Mi oferowali regenerację pompki 100 taniej niż nowa, kupiłem nową. Różne opinie słyszałem o regenerowanych wtryskach, ja nie mam doświadczenia w temacie.

Aha, na pewno łatwiej Ci będzie, zregenerować Boscha niż Siemensa.

 

Pzdr

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Temat pompowtryskiwaczy  w moim przypadku powraca, może ktoś wytłumaczy mi te parametry zawarte w załącznikach, bede wdzięczny. Pomiar robiony był na ciepłym silniku. Czy takie parametry mogą wpływać na pracę silnika tzn. szarpanie silnika przy odpalaniu (zimnego silnika) ale też nie zawsze, zdarza sie że odpala poprawnie. Facet który robił diagnostykę stwierdził że przedstawione parametry mieszczą się w granicach(ale jakich), stwierdził że odczuwalne jest drganie silnika, a przyczyną wszystkiego może być dwumas (samochód ma przejechane 75 tyś.). Czy dwumas może mieć wplyw na odpalanie silnika?

Pozdrawiam

 

post-12046-0-81113700-1380644157_thumb.j

post-12046-0-88835400-1380644165_thumb.j

post-12046-0-81113700-1380644157_thumb.j

post-12046-0-88835400-1380644165_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Pierwszy rząd - korekty dawki wtrysku dla poszczególnych cylindrów ( tolerancja -2,8;+2,8) drugi rząd BIP-y - czas odpowiedzi wtryskiwacza na zadany sygnał elektryczny (tolerancja -30; +30). Podane tolerancje dla silnika 1,9TDI u Ciebie będą  podobne ( jeśli nie takie same ). Z tych fotek wynika, że pompki są ok. Dwumas jak najbardziej może mieć wpływ na uruchamianie silnika i telepanie nim.

A poduchy pod silnikiem masz całe?

 

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem że, wskażniki na poszczególnych cylindrach mogą być plusowe i minusowe oby mieściły się w tych granicach?. W poniedziałek odstawiam samochód do mechanika do tego samego co robił mi rozrząd ok. 2 miesięcy temu, przed wymianą rozrządu objawy były takie same, nic nie mówił o poduszkach. Objaw tego porannego odpalania wygląda mniej wiecej tak jakby spalona byla 1 lub 2 swiece, niemniej jednak komputer nie pokazał błędu.

Mam nadzieję że się coś wyjaśni.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na oryginalnych częściach boscha pompowtryskiwacze po regeneracji chodzą jak nowe. Tu jest katalog pompowtryskiwaczy http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl/katalog/volkswagen/ jak je dobierać podane są oznaczenia silnika moc i numer oryginału obok boscha.

Edytowane przez kluska123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie