Skocz do zawartości

Jak sprawdzić VIN auta z zagranicy?


brylant1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kupiłem Audi a4 b6 1.9 tdi Kombi z 2004r. z Niemiec. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak sprawdzić dane tego auto po numerze VIN?
Zacząłem oglądac papiery to cos mi sie tam zaczyna niepodobac.
Czy jest ktos kto rozkodowuje te numery? Proszę o pomoc.

Nr vin : WAUZZZ8E35A082452

Pozdrawiam
Kamil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry Auta ,i chciałbym wiedzieć czy nie było majstrowane i kombinowane w nim,w papierach wszystko w porządku, nie sprawdziło  się tego przed kupnem to po tak dla świętego spokoju

Edytowane przez brylant1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie chociaż czy wyposażenie się zgadza....z załącznikiem...

Teraz jak kupiłeś to już historii bym nie sprawdzał.... (trzeba wcześniej) bo możesz spać niespokojnie...

 

 

AVF.pdf

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój (prawie) mężulek zakupił sobie kolejne Audi,ale tak był nim zaślepiony,że o sprawdzaniu czegokolwiek prawie nie myślał lub ten pomysł mu umknął ;-) Teraz za to jęczy,że cos jest pewnie nie tak.

 

Czy pomożecie mi odkodować VIN?

WAUZZZ8EX4A121701

 

P.S Korzystaliśmy już z autodna,ale tam za wiele nie ma...

 

E:

 

Sorki dopiero zauważyłam, że temat ma Status "Rozwiązany". Mam nadzieję,że ostrzeżenia nie dostanę za dopisanie do tematu.

Edytowane przez lolkak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój (prawie) mężulek zakupił sobie kolejne Audi,ale tak był nim zaślepiony,że o sprawdzaniu czegokolwiek prawie nie myślał lub ten pomysł mu umknął ;-) Teraz za to jęczy,że cos jest pewnie nie tak.

 

Czy pomożecie mi odkodować VIN?

WAUZZZ8EX4A121701

 

P.S Korzystaliśmy już z autodna,ale tam za wiele nie ma...

 

E:

 

Sorki dopiero zauważyłam, że temat ma Status "Rozwiązany". Mam nadzieję,że ostrzeżenia nie dostanę za dopisanie do tematu.

 

Możesz sprawić mu niespodziankę... B)

AVF.pdf

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam podepnę się pod temat. MAM kilka wątpliwości co do stanu i właściwości mojego samochodu. Pierwszy to brak podświetlenia radia Chorus, drugi problem to brak dzwięku z tylnich głośników...Czytając i przeglądając fora ustaliłem że winą tego jest nie takie radio jak być powinno dlatego

 

potrzebuje  pomocy w odkodowaniu VIN żeby od częgoś zacząc

WAUZZZ8EZ1A050035

 

Z góry dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chętnie skorzystam również z pomocy kolegi. Nie jestem pewny czy moja wersja ma 130 koni. mam nadzieję że mnie nie oszukali. Gdyby była taka możłiwość, ogromna prośba o taką specyfikację.

WAUZZZ8E94A169609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Akurat  żeby zweryfikować moc silnika nie musisz VIN-u rozpakowywać. Wystarczy oznaczenie kodowe silnika AVF i AWX miały po 131 kucy. Oznaczenie kodowe znajdziesz na naklejce osłony rozrządu.

 

Pzdr

 

PS Chyba że ktoś podmienił osłonę rozrządu, wtedy tylko po VIN-ie

 

 

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie