Skocz do zawartości

Gaz w Audi A4 1.8 Turbo?


geno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym założyć w moim samochodzie gaz, lecz trochę się waham. Nie wiem czy jest to tylko zysk czy zysk i ryzyko. Uważam mój samochód za świetne auto ale troszeczkę zżera mnie paliwo, zdaję sobie sprawę z tego że gaz jest dwa razy tańszy od oleju czy paliwa. Może ktoś zna jakieś wady i zalety zakładania gazu, i mi pomoże. Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłacalność zakładania instalacji gazowej zależy przede wszystkim od silnika jaki posiadasz oraz ile robisz kilometrów. Napisz coś więcej na temat wersji silnikowej Twojego Audi oraz jego eksploatacji.

P.S Witam na naszym forum! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B5 1.8 20V Turbo, zaledwie 150 KM ale musę przyznac że pali mi około 11l./100km, dziennie robię przynajmniej 75km ponieważ tyle wynosi moj przejazd do i z pracy, oprócz tego pojadę tu itam, więc myślę że średnio 100km dziennie zrobię.

Samochód uważam za świetny zakup ale boję się że koszty na paliwo mnie przerosną.

Mam nadzieję że ktoś mi podpowie co z tym gazem?

michał jagoda# edit: temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu oraz zmodyfikowałem tytuł tematu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam gaz za niezbyt dobry pomysł, na pewno jest to jakaś oszczędnośc, ale jak wiadomo gaz jest suchą substancją, nasze auto traci na mocy, na pewno twój 150 konny silnik nie będzie miał takich osiągów jak dotychczas... Według mnie gaz nie jest dobrym pomysłem w samochodzie marki AUDI.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

I tutaj się z tobą nie zgodzę szm3r. Mam audi a4 1.8 TURBO i dziennie robie nią ok. 150km. Autko ma Za******ste przyśpieszenie i jak ją sprawdzałem to na gazie 245km/h poleciała. A jak leciałem nią nad morze to spaliła mi na tracie 7l. A tak to po mieście 7,5l-8l jak jej depne. Więc ja Ci polecam gaz :D Ale zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem kiedyś A4 b5 '98r z silnikiem 1.6 AHL założyłem w nim inst. gazową STAG-300. Przez dwa lata zrobiłem tym autem 52 tys. km. Nic mi się nie psuło i nie narzekałem. Jakiś czas temu chciałem kupić A4 b6 1.8T 180KM '02 wersja USA 4x4. Samochód miał inst. gazową - po wstępnej jeździe zniechęciłem się do tego egzemplarza. Audi to wogóle nie chciało jechać.

Gość jest z Opola i dalej próbuje je sprzedać. Cene już obniżył wciągu dwóch miesięcy o 3 tys. zł. Nie polecam tego samochodu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie