Skocz do zawartości

Pomysł - dodatkowe pole pod avatarem


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przeglądając forum zauważyłem, że brakuje bardzo (przydatnej?) informacji dot. naszego modelu auta.

Screen:

sa_4b63797f8b1f3.jpg

Mam na myśli dodane pola o nazwie Audi/Model auta jaki obecnie posiadamy, ot co taka ciekawostka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię mehow, że takie pole istnieje na naszym forum od samego początku ;) Oczywiście gdyby nie istniało, na pewno byśmy je wprowadzili. Dzięki za uwagę! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię mehow, że takie pole istnieje na naszym forum od samego początku ;) Oczywiście gdyby nie istniało, na pewno byśmy je wprowadzili. Dzięki za uwagę! :)

Pozdrawiam

Niestety w panelu użytkownika nie znalazłem pola, w którym mógłbym napisać model swojego samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w panelu użytkownika nie znalazłem pola, w którym mógłbym napisać model swojego samochodu.

Pod Twoim avatarem widzę, że masz wybrane Audi A4 B5. Jeżeli chodzi Ci o coś innego to sprecyzuj swoją sugestię ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Twoim avatarem widzę, że masz wybrane Audi A4 B5. Jeżeli chodzi Ci o coś innego to sprecyzuj swoją sugestię ;)

Pozdrawiam

Ja niestety widzę tylko takie informacje:

Grupa: Użytkownik

Postów: 20

Dołączył: Wczoraj, 01:30

Skąd: Wrocław

Użytkownik nr: 146

Przydałoby się pole: Auto: Audi A4 B5 1.9TDI

Grupa: Użytkownik

Postów: 20

Dołączył: Wczoraj, 01:30

Skąd: Wrocław

Auto: Audi A4 B5 1.9 TDI

Użytkownik nr: 146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - wynikał on z tego, że zaznaczona była opcja, że pole to widzieli tylko Administratorzy forum. Po raz kolejny Twoja uwaga okazała się bardzo cenna. Dzięki Michał! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie