Skocz do zawartości

2.0fsi automat trzaski przy zmianie biegów i zawias automatu


Dzozef123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie problem w a3 z 2003 skrzynia 6 biegowa ze przy zmianie biegu z 2 na 3 i z 3 na 2 jest bardzo duże szarpniecie i łomot a przy reszcie biegów wszystko idzie gadko co moze byc tego przyczyną??

i jeszcze 2 problem ze pare razy automat tak jak by sie zawiesił i jechał na jednym biegu. Chyba gdzies 2 albo 3 i nawet przy 6tys obrotów nie zmieniał biegu a na wyswietlaczu gdzie jest podswietlony symbil P,R,N,D,S to były podswietlone wszystkie naraz aha i nawet samemu nie mozna bylo zmienic biegu w tiptronicu a na wyswietlaczu nie wyswietlały sie cyfry biegów tylko dalej wszystko cwieciło.

Wie ktos moze o co chodzi????

dzieki i pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie wyjaśniło.
Okazało sie ze prawdopodobnie zepsuty jest czujnik ciśnienia w mechatroniku chodz moze to tez byc awaria pompy oleju i temu wyskakuje błąd cisnienie gdzyż jest za małe.
Tylko najlepsze w tym jest to ze samego tego czujnika nie idze dostac jedynie moge kupic caly mechatronik co kosztuje pare tysiecy ale doradzili mi ze mam szukac po serwisach cos sie specjalizuja w skrzyniach biegów i tam to moze dostane urzywane.
Zna ktoś moze jakis dobry warsztat co sie zajmuje skrzyniami biegów najlepiej na slasku????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie