Skocz do zawartości

Radio - miga wyświetlacz miedzy zegarami


malydziob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam mały problem z radiem - kiedy auto się nagrzeje, po przejechaniu ok 30 km zaczyna migać wyświetlacz między zegarami z informacjami odnośnie radia (ta górna cześć), ostatnio też zauważyłam, że miga na zmianę z obudową radia - kiedy wyświetla informacje o radiu nie ma podświetlenia naokoło radia i odwrotnie.

Nie jest to może szczególnie ważne ale dość irytujące, szczególnie w nocy :)

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie hamulców - co jakiś czas wyświetla się serwis (chyba) hamulców. Dokładnie wygląda to tak, że jadę nagle "piknie" i między zegarami świeci się symbol hamulców. Zatrzymam się, odpalę ponownie auto i jest ok. Zdarzyło mi sie to 2 razy - jakies 2 miesiące temu po wizycie na myjni i dziś, po opadach deszczu - czy może to być spowodowane tym, że jakiś czujnik jest do wymiany i dostaje się do niego woda? Dodam tylko, że płyn hamulcowy jest, klocki wymieniane były niecały rok temu. Dodam tylko, że po podpięciu pod komputer nie wykrywa żadnego błędu. 

 

Gdyby ktoś miał podobne przypadki to prosze o jakieś info. 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

 

U mnie jak auto dłużej stoi (kilka godzin) na pełnym słońcu i w środku robi się dobre ponad 30 stopni, też potrafi delikatnie migać, ale jak tylko temperatura spadnie, wszystko wraca do normy.

Jeśli zdarza się to u Ciebie często, być może będzie trzeba wymienić FIS'a. Dziwne, że obudowa radia również miga.

 

Odnośnie hamulców, to sprawdź najpierw poziom płynu hamulcowego, przednie klocki oraz czujnik - można się do niego łatwo dostać, jak zdejmiesz koła. Może jest ubrudzony?
 

Nastepnym razem zadaj dwa pytania oddzielne, ponieważ nie są one ze sobą powiązanie.
 

 

m@uryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie