Skocz do zawartości

świecąca żółta kontrolka oleju 2.0 tdi blb


honcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z audi a4 b7 2.0 blb swieci mi sie kontrolka oljeu zólta .Olej jest w dobrym stanie pomiedzy max a mini  swiezo wymieniony czujnik wyczyszczony i przemierzony co to moze byc kontrolka zapala  sie po rozgrzaniu silnika .Odłaczanie akmulatora nic nie daje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie

Mam serdeczną prośbę może ktoś z Was mi pomoże serwis Audi w Gdańsku niestety nie daje rady.

Podczas uruchamiania auta w fazie wstępnej wykonywany jest test i na końcu jest ok lecz przy ikonce oleju na górze pojawia się żółta ikonka 1 km/h wcześniej tak nie było. Dodam, że autko mam od miesiąca audi a4 b7 2,0 tdi 170 koni. Kolega sądzi że jest to od ograniczenia prędkości np. przy przekroczeniu prędkości 70km/h słychać brzęczyk ale mam tę funkcję wyłączoną. Z góry dziękuję za pomoc. W załączniku wstawiam filmik z testu oraz fotkę. IMG_2532.MOVpost-25178-0-41174800-1450715263_thumb.jPozdrawiam Paweł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziękuję za odpowiedź ale z tego co wyczytałem z instrukcji to mam tę funkcję wyłączoną ponieważ nie odzywa się brzęczyk. Czytałem, że wyłącza się podczas jazdy trzeba dłużej przytrzymać guzik na desce 'CHECK' i wtedy ten symbol pojawia się przekreślony. Tak zrobiłem ale niestety dalej podczas testu się wyświetla tylko dlaczego nad olejem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie