Skocz do zawartości

Opinie/uwagi/sugestie...


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ode mnie taka propozycja dział pochwal się swoim Audi można by trochę zmienić, bo nie każdy jeździ Audi (np. ja) i podzielić go na Audi i inne marki.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie taka propozycja dział pochwal się swoim Audi można by trochę zmienić, bo nie każdy jeździ Audi (np. ja) i podzielić go na Audi i inne marki.

Super pomysł! :)

W przyszłości możemy zrobić też konkursy na najlepsze zdjęcie swojego auta! :crazy:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł! :)

W przyszłości możemy zrobić też konkursy na najlepsze zdjęcie swojego auta! :crazy:

Z konkursem pomysł fajny bo lubię fotografować :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie taka propozycja dział pochwal się swoim Audi można by trochę zmienić, bo nie każdy jeździ Audi (np. ja) i podzielić go na Audi i inne marki.

Świetny pomysł! Twoja propozycja weszła w życie... :piwo::)

Super pomysł!

W przyszłości możemy zrobić też konkursy na najlepsze zdjęcie swojego auta!

Co do konkursu na najlepsze zdjęci auta, to miał być on dla Was niespodzianką :P Konkurs na pewno wejdzie w życie... ;)

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! Twoja propozycja weszła w życie... :piwo::)

Co do konkursu na najlepsze zdjęci auta, to miał być on dla Was niespodzianką :P Konkurs na pewno wejdzie w życie... ;)

Pozdrawiam :)

A jest możliwość zrobienia galerii na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka mała sugestia: na forum nie przestawił się czas i posty napisanie np. o 22:00 wyświetla się że są napisane o 23:00 ;)

Należy wejść w ustawienia swojego profilu i zmienić strefę czasową na: (GMT) Casablanca, Dublin, Edynburg, Lizbona, Londyn, Monrowia.

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio bardzo często jak chcę wejść na forum dostaję taką nieprzyjemną informację i nie mogę wejść :(

Dołączona grafika

Niestety (albo i stety ;) ) ten komunikat oznacza, że serwer jest przeciążony zbyt dużym ruchem na forum. Chyba wkrótce trzeba będzie rozejrzeć się za lepszym serwerem... :cigar:

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem, ale tylko w dziale "Uwagi/opinie/sugestie", jak chcę zobaczyć ostatni post

Dołączona grafika

to wywala mnie na stronę główną

Dołączona grafika

W innych działach tego problemu nie ma tylko w "Uwagi/opinie/sugestie".

EDIT

Już jest OK.

Edytowane przez krzysiekg65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem Twój problem Krzysiek i u mnie wszystko jest OK. Spróbuj usunąć cache przeglądarki oraz cookies. Jeżeli to nie pomoże, to daj znać - wtedy zbadam sprawę dogłębnie... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem występuje, gdy chcę wejść do mojego tematu http://www.auditimes.pl/index.phptopic/503-a4-b5-plyte-pod-silnik-dza-dkl-dsw-ddz-okolice-pilne/page__view__getnewpost - zapewne przez to, że umieściłem "( ), -" w temacie. :angry:

Usunąłem () i problem nadal występuje. Bardzo możliwe, że jest to po prostu bug fabryczny skryptu. Postaram się dowiedzieć czegoś na ten temat na forach IPB... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja dzisiaj zauważyłem że w informacjach o naszym modelu audi które uzupełniamy w profilu, a dokładnie w wyborze "Nadwozie" brakuje SUV'a i właściciele Q5 i Q7 mogą mieć problem przy wyborze nadwozia ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję podzielić dział "Pochwal się swoim Audi" na modele i typy. Np A4, A6, A8 a w nich dodatkowo typ np B5, C4, D2. Może już bez podziału na wersje S bo to te same nadwozia różniące się silnikami i detalami. Ułatwi to odnalezienie się poszczególnych grup posiadaczy danego modelu i typu.

Edytowane przez J.A.G
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podzielić dział "Pochwal się swoim Audi" na modele i typy. Np A4, A6, A8 a w nich dodatkowo typ np B5, C4, D2. Ułatwi to odnalezienie się poszczególnych grup posiadaczy danego modelu i typu.

Bardzo dobry pomysł, myśleliśmy już o tym wcześniej z michałem JAGODA#. W najbliższych dniach podzielimy dział "Pochwal się swoim Audi" na poszczególne subfora.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac uzytkownikiem kilku forum samochodowych mam rowniez swoje uwagi.

Jestem na tym forum dopiero od wczoraj ale osmiele sie wychylic poza szereg i tak:

1. Budowa forum - ciekawa ale troche chaotyczna

Na przykładzie działu A6 - wszystko razem. Fakt ze nie ma az tylu uzytkownikow natomiast moznaby to podzielic na odpowiednie grupy

tematyczne typu Silniki (mozna podzielic na PB i ON), Skrzynie biegów, Nadwozie itp

2. Bardzo denerwujące jest że przy napisaniu postu w jakims temacie trzeba dodatkowo kliknac OBSERWUJ TEMAT i jeszcze wybrac forme powiadomienia zeby dostac maila z informacja ze ktos dal odpowiedz po nas. nie wspominajac juz o wlasnych tematach. Nie mozna zrobic tego z automatu zeby po udzieleniu odpowiedzi w temacie funkcja obserwowania sie aktywowala??

3. Czy mozna za pomoca jednego przycisku wyswietlic wszytskie tematy w ktorych udzielilismy odpowiedzi??

to tak na szybko. jak bede mial cos jeszcze to uzupelnie liste

prosze nie brac tego jako zarzut czy wytykanie bledow ale skoro zaproponowano mi czlonkostwo w klubie i jest taki temat postanowilem podzielic sie swoimi spostrzezeniami

Pozdrawiam

Maciek :hangloose:

Jeszcze jedno:

4. MODERATORZY powinni dopilnować żeby uzytkownicy pouzupelniali profile bo odpisujac do tematu nie mamy do konca pojecia o jakie auto chodzi lub skad jest wlasciciel zeby ewentualnie skierowac go do jakiegos sprawdzonego fachowca

:egyptian:

PKT 2 juz nie aktualny - znalazlem ustawienie :hangloose:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum :)

Na wstępie chciałbym Cię prosić, żebyś nie pisał postów po postem, tylko je edytował. ;)

1. Budowa forum - ciekawa ale troche chaotyczna

Na przykładzie działu A6 - wszystko razem. Fakt ze nie ma az tylu uzytkownikow natomiast moznaby to podzielic na odpowiednie grupy

tematyczne typu Silniki (mozna podzielic na PB i ON), Skrzynie biegów, Nadwozie itp

Wszystko jest pod kontrolą - na razie jest zbyt mało postów, żeby zrobić taki podział... Dodam tylko, że w dniu startu forum mieliśmy już taki podział w planach - czekamy tylko na odpowiedni moment... ;)

3. Czy mozna za pomoca jednego przycisku wyswietlic wszytskie tematy w ktorych udzielilismy odpowiedzi??

Z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości - sprawdzę to dokładnie i jak będzie taka możliwość to oczywiście dam znać. ;)

prosze nie brac tego jako zarzut czy wytykanie bledow ale skoro zaproponowano mi czlonkostwo w klubie i jest taki temat postanowilem podzielic sie swoimi spostrzezeniami

Każda uwaga, sugestia lub opinia, nawet ta negatywna jest dla nas cenna na wagę złota. AudiTIMES.PL jest dla Was i naszym priorytetem jest dostosowywanie forum do Waszych potrzeb.

4. MODERATORZY powinni dopilnować żeby uzytkownicy pouzupelniali profile bo odpisujac do tematu nie mamy do konca pojecia o jakie auto chodzi lub skad jest wlasciciel zeby ewentualnie skierowac go do jakiegos sprawdzonego fachowca

Uzupełnianie danych na temat samochodu jest obowiązkowe podczas rejestracji i mają je uzupełnione wszyscy nowi użytkownicy. Podczas aktualizacji bazy danych samochodów, dane niektórych użytkowników zostały utracone - stąd braki w niektórych profilach ;)

Dzięki za uwagi! :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum :)

Na wstępie chciałbym Cię prosić, żebyś nie pisał postów po postem, tylko je edytował. ;)

Wszystko jest pod kontrolą - na razie jest zbyt mało postów, żeby zrobić taki podział... Dodam tylko, że w dniu startu forum mieliśmy już taki podział w planach - czekamy tylko na odpowiedni moment... ;)

Z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości - sprawdzę to dokładnie i jak będzie taka możliwość to oczywiście dam znać. ;)

Każda uwaga, sugestia lub opinia, nawet ta negatywna jest dla nas cenna na wagę złota. AudiTIMES.PL jest dla Was i naszym priorytetem jest dostosowywanie forum do Waszych potrzeb.

Uzupełnianie danych na temat samochodu jest obowiązkowe podczas rejestracji i mają je uzupełnione wszyscy nowi użytkownicy. Podczas aktualizacji bazy danych samochodów, dane niektórych użytkowników zostały utracone - stąd braki w niektórych profilach ;)

Dzięki za uwagi! :)

Pozdrawiam :)

OK wielkie dzieki za odpowiedz. moja upierdliwosc jest spowodowana niedzielnym nadmiarem wolnego czasu wiec trzeb a to wybaczyc

jedno spostrzezenie wysylam rowniez na PW :hangloose:

PS. mozna jednak wyswietlic wszystkie tematy w ktorych napisalismy jakis post - na banerze u gory gdzie jest indywidualne logo na liscie rozwijanej wystarczy wybrac opcje MOJA ZAWARTOSC i juz sie wyswietla cala historia naszej aktywnosci na forum :D

pozdrawiam

Maciek :hangloose: :hangloose: :hangloose: :hangloose:

Edytowane przez macias
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się poskarżę - dalej mi działa button od cytowania. Nie mam pojęcia, jak jest u Was, ale u mnie po naciśnięciu "Cytuj" nic się nie dzieje. Znam BBCody, więc jestem w stanie "ręcznie" cytować wypowiedzi poprzedników w danych tematach, ale przyznam, że jest to męczące ... A może Wam działa i ja jakoś muszę, no nie wiem - ustawienia zmienić na Forum albo cuś?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie