Skocz do zawartości

Opinie/uwagi/sugestie...


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety (albo i stety ;) ) ten komunikat oznacza, że serwer jest przeciążony zbyt dużym ruchem na forum. Chyba wkrótce trzeba będzie rozejrzeć się za lepszym serwerem... :cigar:

Pozdrawiam :)

Ostatnio znowu pokazuje mi się że serwer jest przeciążony (ale jesteśmy popularni :sortof: )

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że od pewnego czasu jesteśmy na nowym, bardziej wydajnym serwerze, to i tak coraz częściej nasza maszyneria dostaje zadyszki... ;) Cóż... za popularność trzeba płacić... :wacko:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu dostaję powiadomienia na pocztę o nowych PW na forum, ale nowe PW to nie są (09.02)- stare wiadomości, nowe powiadomienia wysyłane z portalu. Nie chcę odznaczać powiadomień w profilu, bo to przydatna rzecz. O co kaman? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Szynszylek skoro masz takie ustawienia jak na powyższych screenach, to nie wiem o co chodzi :smiley_shock: U mnie przy takiej konfiguracji wszystko jest OK. Jak dowiem się czegoś więcej to oczywiście dam znać ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny błąd/niedopatrzenie, chciałem "promować do artykułu" - http://www.auditimes.pl/topic/745-najciekawsze-modele-audi-na-genewa-2011/

I wyskoczyło takie info:

Dołączona grafika

Edytowane przez krzysiekg65
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No to po zmianie wyglądu widzę błędów nie mało :P kilka które zauważyłem na pierwszy rzut oka:

1. Nie mogę wgrać avatara/zdjęcia, nie ma nawet informacji z tym ile maksymalnie może to ważyć

Dołączona grafika

2. Nie mogę nic w Boxie napisać

Dołączona grafika

3. Dane w profilu o samochodzie się źle wyświetlają

Dołączona grafika

4. Nie widać przyznanych pkt reputacji

Dołączona grafika

EDIT

5. Po kliknięciu na miniaturkę otwiera się obrazek z miniaturki i właściwe foto na innej karcie

Dołączona grafika

Edytowane przez krzysiekg65
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mogę wgrać avatara/zdjęcia, nie ma nawet informacji z tym ile maksymalnie może to ważyć

1. Avatar jak najbardziej można wgrać. Maksymalny rozmiar to 200 na 300 px i 50 KB ;)

2. Nie mogę nic w Boxie napisać

2. Shoutbox już "naprawiony" :)

3. Dane w profilu o samochodzie się źle wyświetlają

3. Na razie nie wiem w czym tkwi problem, ale postaram się go jak najszybciej rozwiązać.

4. Nie widać przyznanych pkt reputacji

4. Od teraz już widać. przy okazji dodam, że zamiast dodawania punkcików, zaadaptowany został system "Lubię to" znany z Facebooka ;) Po kliknięciu na lubię to, zwiększa się liczba punktów reputacji danego użytkownika.

5. Po kliknięciu na miniaturkę otwiera się obrazek z miniaturki i właściwe foto na innej karcie

5. Prawdopodobnie błąd skryptu.

Dzięki Krzysiek za cenne uwagi!!! Oczywiście jak wyłapiecie jakieś błędy to czekam na więcej ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem temat http://www.auditimes.pl/topic/1017-audi-city-e-tron-concept-przylapany-w-berlinie/page__pid__6178#entry6178 i chciałem zedytować post i pousuwać te odstępy ale mimo edycji dalej są

Dołączona grafika

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem temat http://www.auditimes..._6178#entry6178 i chciałem zedytować post i pousuwać te odstępy ale mimo edycji dalej są

Niestety Krzysiek jest to błąd skryptu - na dniach ma wyjść jego aktualizacja, rozwiązująca ten problem.

Możesz to poprawić wybierając w edytorze tekstu opcję Toogle editing mode ręcznie usuwając tagi.

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I znowu w tym temacie powracam ja :xD:

Dziś przyczepię się do danych w profilu :crazy:

Tak dopiero teraz zobaczyłem przeglądając profil że pod hasłem silnik są do wyboru rodzaje zasilania

Dołączona grafika

Nie lepiej by było zamiast "Silnik" dać zasilanie, albo rodzaj zasilania, bo silnik LPG chyba nie istnieje ^_^

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu w tym temacie powracam ja :xD:

Dziś przyczepię się do danych w profilu :crazy:

Tak dopiero teraz zobaczyłem przeglądając profil że pod hasłem silnik są do wyboru rodzaje zasilania

Dołączona grafika

Nie lepiej by było zamiast "Silnik" dać zasilanie, albo rodzaj zasilania, bo silnik LPG chyba nie istnieje ^_^

Poszedłem na kompromis i zmieniłem na: Silnik: Benzyna + LPG.

Dzięki za uwagę Krzysiek :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie