Skocz do zawartości

Opinie/uwagi/sugestie...


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ten dział masz zablokowany, ponieważ newsy mogą w nim zamieszczać tylko członkowie Redakcji. Mam nadzieję, że kiedyś się w niej znajdziesz... :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry - mam pytanko odnośnie punktu drugiego regulaminu, ponieważ nie bardzo rozumiem : 2. "(...) Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum". Jeżeli wkleję zdjęcia powiedzmy swojego wozidła lub jakieś info na tematy techniczne, np. artykuł o budowie i oznaczeniu żarówek samochodowych, to pozostaję jego autorem, ale nie należy juz do mnie? :huh:

Pytam, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką i chciałabym mieć jasność w tej sytuacji.

I jeszcze pytanko odnośnie odświeżania strony - co ile? Wczoraj pisząc posta w przywitaniach zostałam wylogowana, nawet o tym nie wiedząc :rolleyes: . Z reguły fora funkcjonują w ten sposób, że co jakiś czas strona sama odświeża się i istnieje takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - mam pytanko odnośnie punktu drugiego regulaminu, ponieważ nie bardzo rozumiem : 2. "(...) Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum". Jeżeli wkleję zdjęcia powiedzmy swojego wozidła lub jakieś info na tematy techniczne, np. artykuł o budowie i oznaczeniu żarówek samochodowych, to pozostaję jego autorem, ale nie należy juz do mnie? :huh:

Pytam, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką i chciałabym mieć jasność w tej sytuacji.

...wstawiaj linki do zdjęć na ImageShack....miniaturka jest widoczna ale treścią jest link i to on podlega zasadom regulaminu... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - mam pytanko odnośnie punktu drugiego regulaminu, ponieważ nie bardzo rozumiem : 2. "(...) Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum". Jeżeli wkleję zdjęcia powiedzmy swojego wozidła lub jakieś info na tematy techniczne, np. artykuł o budowie i oznaczeniu żarówek samochodowych, to pozostaję jego autorem, ale nie należy juz do mnie?

Pytam, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką i chciałabym mieć jasność w tej sytuacji.

Ten punkt daje nam możliwość edytowania i usuwania postów użytkowników oraz zabezpiecza nas przed złośliwymi userami, którzy usuwają swoje posty po otrzymaniu odpowiedzi lub obrażeniu się na forum.

I jeszcze pytanko odnośnie odświeżania strony - co ile? Wczoraj pisząc posta w przywitaniach zostałam wylogowana, nawet o tym nie wiedząc . Z reguły fora funkcjonują w ten sposób, że co jakiś czas strona sama odświeża się i istnieje takie ryzyko.

Spróbuj usunąć pliki cookies - jeżeli to nie pomoże, to wtedy będziemy szukać rozwiązania gdzie indziej ;)

P.S Bardzo miło przywitać mi kolejną Panią na forum :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeszcze jedna rzecz - cytowanie selektywne - co i jak? Nawet po zaznaczeniu tekstu i wciśnięciu buttona nic.

Do cytowania selektywnego trzeba zainstalować dodatkowy moduł - postaram się obadać sprawę i wdrożyć go jak najszybciej :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panie Michale, a kiedy jakieś klubowe rameczki/naklejki?

Muszę porozmawiać na ten temat z Panem szm3r ;) Myślę, że do końca czerwca najpóźniej.

P.S Pierwsze ramki już testowaliśmy, ale ich jakość niestety odbiega od naszych surowych wytycznych...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam następującą sugestię - proponuję zamknięcie działu "Pochwal się swoim Audi" dla niezarejestrowanych userów. Kto jest zarejestrowany mógłby ogladać auta, natomiast goście nie. Na wielu forach dobrze sprawdza się ten model, ponieważ daje też trochę bezpieczeństwa i spokoju (nie od dziś wiadomo, że aut do podwędzenia szuka się po forach :( ).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następującą sugestię - proponuję zamknięcie działu "Pochwal się swoim Audi" dla niezarejestrowanych userów. Kto jest zarejestrowany mógłby ogladać auta, natomiast goście nie. Na wielu forach dobrze sprawdza się ten model, ponieważ daje też trochę bezpieczeństwa i spokoju (nie od dziś wiadomo, że aut do podwędzenia szuka się po forach :( ).

Świetna sugestia, która dzięki Tobie została wprowadzona w życie :) Dostajesz ode mnie za ten pomysł kolejnego plusa :P:)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję i pozytwne rozpatrzenie mojej prośby ;)

Nie chcę przeginać, ale ... można by zrobić to samo z profilami? Tak, aby niezarejestrowani "goście" nie ogladali profili klubowiczów. Nie ma ich na forum, więc co im do mojego czy innych profili . :ph34r:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję i pozytwne rozpatrzenie mojej prośby ;)

Nie chcę przeginać, ale ... można by zrobić to samo z profilami? Tak, aby niezarejestrowani "goście" nie ogladali profili klubowiczów. Nie ma ich na forum, więc co im do mojego czy innych profili . :ph34r:

Jako administracja forum jesteśmy tutaj po to, żeby szybko reagować z precyzją snajpera... ;) Przechodząc do Twojego pomysłu, uniemożliwienie przeglądanie gościom profilów użytkowników to bardzo dobry pomysł, który przyczyni się do wzrostu rejestracji użytkowników, a w dalszej perspektywie do ich aktywności ;) Pomysł został wprowadzony w życie. Kolejny plus za Twoją cegiełkę w ulepszaniu forum :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem wstawić kilka zdjęć mojego nowego modelu (dokładnie 23) i mam takie info "Użyto większej ilości grafik niż jest to dozwolone", można coś z tym zdziałać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem wstawić kilka zdjęć mojego nowego modelu (dokładnie 23) i mam takie info "Użyto większej ilości grafik niż jest to dozwolone", można coś z tym zdziałać ;)

Limit został zwiększony z 20 do 25 obrazków na post... Enjoy... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :lol: , można by wprowadzić możliwość edytowania swoich wypowiedzi w SB bo przed chwilą pisałem i nie skończyłem a przypadkowo nacisnąłem enter i lipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :lol: , można by wprowadzić możliwość edytowania swoich wypowiedzi w SB bo przed chwilą pisałem i nie skończyłem a przypadkowo nacisnąłem enter i lipa :P

Ze względu na to, iż jest to luźny czat, taka możliwość pozostanie dostępna tylko dla moderatorów...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie