Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk po zgaszeniu auta


Darwek24

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam to jest zepsute dzieki, a to wymienic to tylko te 3 sruby odkrecic, zalorzyc nowe i tyle i do tego ten egr jest przykrecony ?

I jak to odkrece to bedzie widac ten egr czy jes zasyfiony czy nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to myc benzyna chyba  ? A da sie to naprawic moze zasyfina tylko dzisiaj lukne na to tylko czym to myc ?

Edytowane przez Darwek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak go odlacze od tej wtyczki to bedzie zamkniety i mozna tak jezdzic tak, bo mi zebatke wytarlo ta czarna wielka 2 pierwsze zeby ? Bo przecierz tak jezdze przez kilka dni i nic sie nie dzieje nie dymi, silnik pracuje rowno ma buta, to po co wydawac pieniadze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasi sie elegancko nic jej nie jest jak by bylo to juz bym dawno zmienil a tak zmienilem wczoraj na ori :egyptian: a swieca zarowa mi mruga i tak bo, mam te ledy podpiete za 50 zl i przekaznik co mi Pan doradzil, ale jak to zrobic zeby komputer sie nie swiecil moze jakis filtr zalorzyc do tych ledow tylko gdzie podpiac ?

 

 

 

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A4-A6-A8-Q7-TT/338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka "świecy żarowej" nie ma nic wspólnego ze swiatłami do jazdy dziennej.. Podepnij vcds i sczytaj błędy lub zapodaj autoscan...

Ja u siebie mam tez dokładane drl i zasada podłączenia jest zazwyczaj taka sama czyli zasilanie po zapłonie, masa i sygnał z postojówki, który je wyłącza po włączeniu świateł poz/mij/drogowych zgodnie z przepisami....

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie