Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A3 8P


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

cos nie dziala ten plik... moge prosic na maila??

Link do pliku jak najbardziej działa - wystarczy, że klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy i wybierzesz: Zapisz element docelowy jako...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Niestety plik nie działa mógł by ktoś odświeżyć ,bardzo prosze.

Link do pliku jak najbardziej działa - wystarczy, że klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy i wybierzesz: Zapisz element docelowy jako... Przed chwilą sprawdzałem... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do pliku jak najbardziej działa - wystarczy, że klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy i wybierzesz: Zapisz element docelowy jako... Przed chwilą sprawdzałem... ;)

Pozdrawiam :)

Tylko że plik sie ściąga a pożniej nie otwiera:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że plik sie ściąga a pożniej nie otwiera:(

Do otwierania plików pdf potrzebny jest program Adobe Reader. Możesz go ściągnąć tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reader,Program,Windows,12627.html

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dla wszystkich posiadaczy Audi A3 8P, zamieszczam polską instrukcję obsługi w formacie PDF.

Pozdrawiam :)

Cześć. Plik ściągnąłem, ale przy otwieraniu jest komunikat: plik uszkodzony lub brak elementu źródłowego. Za pomoc z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

dzieki za instrukcje. Wlasnie sie wybieram do garazu, czeka mnie wymiana filtrow / kabinowy, powietrza , swiece i kable ;) instrukcja napewno sie przyda.

Pozdrawiam

Tego raczej w instrukcji nie znajdziesz jak wymienić np.filtry, ale jak byś coś potrzebował to pisz oczywiście. B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Potrzebuję instrukcję obsługi do Audi A3 (wersja 3drzwiowa z 2006r.) Niestety nie mogłam ściągnąć instrukcji z wcześniejszego linka klikając prawym przyciskiem bo zapisuje mi się na pulpicie skrót strony forum :/ Posiadam Adobe. Proszę o wyrozumiałość i pomoc :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję instrukcję obsługi do Audi A3 (wersja 3drzwiowa z 2006r.) Niestety nie mogłam ściągnąć instrukcji z wcześniejszego linka klikając prawym przyciskiem bo zapisuje mi się na pulpicie skrót strony forum :/ Posiadam Adobe. Proszę o wyrozumiałość i pomoc :) Pozdrawiam.

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz - przed chwilą pobierałem instrukcję i wszystko jest Ok... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie