Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z klubu jako nowy użykownik A4B7 rok 2007. Liczę, że dzięki producentowi i ewentualnej Waszej  pomocy (na którą liczę)Moja przygoda z dislem  Audi okaże się udaną. Póki co  poszukuję instrukcji w języku polskim gdyż z pojazdem otrzymałem instrukcję w jęzuku francuskim. A ten jest mi naprawdę obcy i mój roczniknie skłania do rozpoczęcia nauki tego języka.

Życząc wszystkim klubowiczom zawsze wystarczającej szerokości  pozdrawiam Andrzej, mazowieckie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy i mam (prawie :) ) nowe audi. Avant b7 1.9 tdi 115kM . Była toyota, golf, skoda, nissan i jeszcze parę... ale teraz NAJWAŻNIEJSZA jest Audi.

Pozdrowienia dla admina ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.04.2009o10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam Panów

Mam na imię Stanisław

Od roku posiadam Audi A4 B6 

Na tym forum jestem nowy,więc na początek będę uważnie się przyglądał i czytał

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.04.2009o10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam. Od miesiąca mam super samochodzik. Audi A4 S-line. Niestety instrukcja obsługi nie jest po polsku.Gdzie mogę taką dostać? Pozdrawiam wszystkich...jestem kobietą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam na imię Kasia i jestem szczęśliwą posiadaczką Audika. Moja miłość do tej marki trwa już ponad 4 lata. Najpierw było A4 b6, które uratowało mi życie... a teraz jest A4 B7.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie