Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam. Od pół roku jeżdżę a6c7 ultra . Avant 2xS-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jestem Jacek. Jeżdżę  Jaguarem S-type motor V8 4.2 i 300KM, ale przed zakupem Kotka prawie już  pisałem  umowę  kupna A4 B7 3.2 fsi (miał  mieć  Q ale sprzedawca sie pomylił  ;) hahaha).

Pasjonuje sie motoryzacją  i pochłaniam informacje nie tylko o aucie które  posiadam. 

W planach drugie auto, więc może będzie  to Audi. Nic nie wykluczam, poza kle kle kle. Tak. Nawet 1.9 TDI z 180 tys przebiegu xD tfuu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam mam na imię Mariusz i posiadam Audi a4 b6 avant 1.9 tdi avf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Robert. Najczęściej zdzieram asfalt warszawski. Ale tylko nieznacznie:)) bo jestem zwolennikiem jazdy płynnej i przewidywalnej. Na co dzień przy pomocy dwóch Opli i jednego Volvo. Po rocznym doświadczeniu ze Skodą Superb 3 (2.0 TDI 190KM) moje preferencje ewoluują w stronę Audi. Zdecydowałem, że takie właśnie będzie moje kolejne auto. Póki co nabieram z nim obycia mentalnie:)

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników najlepszej marki. mówią do mnie Zibi. posiadam obecnie od 7lat A4 2.0 TDI ora A1 1.6Tdi planuje w niedalekiej przyszłości wskoczyć na coś mocniejszego i większego ale i rodzinnego cos ala A6 3.0. Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie