Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam na imię Piotr. Mieszkam w woj.łódzkim,

właśnie dotarło do mnie Audi Q3 z 2014r idę się nacieszyć,

a jutro czeka mnie rejestracja. Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

W moim posiadaniu od 10 lat jest Audi A4 B5. Od dłuższego czasu nosze się z zakupem czegoś dużo nowszego.

Liczę że na forum uzyskam pomoc przy wyborze modelu i konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Przemek i od niedawna jestem użytkownikiem Q5 FYB.

Obecnie przebywam poza granicami kraju - chętnie dowiem się czegoś o tym samochodzie, bo choć Audi interesuję się od dawna to jest moja pierwsza Q5. Chętnie podzielę się również swoimi opiniami / przemyśleniami dotyczącymi tematu.

 

pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 09:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, mam na imię Stanisław i od niedawna jestem właścicielem Audi A-6 C7, mam nadzieję że na tym forum dowiem się więcej o moim nabytku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam sie Piotr . Od kilku lat jezdze z przyjemnoscia A6 , wczesniej dwie C5 ...obecnie przesiadłem sie na C6 quattro avant . Jestem z okolic Radomia , pozdrawiam wszystkich fanów Audi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów

 

Nazywam się  Mirek jestem właścicielem wcześniej A6 teraz q5 i ciekawią mnie systemy używane w

Audi, dlatego chciałbym zgłębiać tematy z nimi związane, ponieważ są one owiane nitką  tajemnicy

znanych bardzo powierzchownie przez jakby się mogło wydawać super fachowców, Jestem programistą

C++ oraz jezyków skryptowych bash perl itd. i wydaje mi się że skrypt np do odblokowanie zielonego menu

to nic innego jak zmiana bitu danych w pewnym miejscu w ustawieniach  i zrestartowanie systemu, tj uruchomienie go ponownie. A jak widać skrypt dla zwykłego Kowalskiego ma być jakąś czarną magią, za którą trzeba ....?????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie