Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem Rafał jerzdze od pól roku A-4 B-6 1.8T 163KM.Sybciej byłem szczesliwym posiadaczem A-4 B-5 1.8 125KM.MIeszkam w okolicach CSW.Pozdrawiam wszystkich wielbicieli AUDI S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zapalajacym sie checkem po podlaczeniu kompa pokazuje niski stan cisnienia turbo ok.tydzien od wykasowania. Jaka przyczyna pomozcie silnik bfb.Zegar temperatury silnika pokazuje tez ok 70'' ale to pewnie termostat to chyba nie robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

nabyłem "nowe" audi a6 c6 avant rocznik 2005 poszukuję instrukcji obsługi komputera pokładowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem Dorota mam prośbe aby pomóc mi w odnalezieniu auta!!

SKRADZIONO AUDI A3 W ZIELONEJ GÓRZE!!!! UDOSTĘPNIAĆ!!!
DNIA 2.08.13 (Z CZWARTKU NA PIĄTEK) KOŁO GODZ 3 NAD RANEM W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL.ŚW. TRÓJCY ZOSTAŁO SKRADZIONE AUTO AUDI A3 1.9 TDI KOLORU CZARNEGO NA ALUMINIOWYCH FELGACH O NR REJESTRACYJNYCH
SB 8087J.
OSTATNI ŚLAD URYWA SIĘ W POZNANIU, SPRAWCY PRÓBOWALI WYPŁACIĆ MOJĄ KARTĄ PIENIĄDZE Z BANKOMATU NA OS. PIASTOWSKIM  W BANKOMACIE PEKAO BP I UL. JAGIELLOŃSKIEJ W POZNANIU.
NA OSOBĘ KTÓRA WSKAŻE ZŁODZIEJA BĄDŹ POMOŻE W ODNALEZIENIU SAMOCHODU CZEKA WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA!!!!!!
TEL KONTAKTOWY 603602281 BĄDŹ NA PRV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich ! Jestem Marek  przesiadłem się z Opla  na Audi fabrycznego s-line autko spoko.Nie znam się  motoryzacji więc mam nadzieję że podzielicie się ze mną wiedzą na temat marki AUDI.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A więc zgodnie z regulaminem przedstawiam się ;-)

 

Mieszkam w okolicach Wawy. Od wczoraj posiadam (choć oficjalnie jestem tylko użytkownikiem ;-) ) Audi A4 B6 z 2003 roku. Zamieniliśmy po prostu "staruszka" na trochę nowszego,ponieważ wcześniej również mieliśmy "czwóreczkę". ;-)

 

Osobiście najbardziej podchodzą mi A3 no i A1,ale to strefa marzeń :-)

 

P.S. Jestem laikiem w kwestiach technicznych ;-) prawka też jeszcze brak,ale już nie długo ;-)) (obyy :-P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Marcin i od miesiąca jestem posiadaczem a4 b6 1.9 101km. Poprzednie 5 lat ganiałem a6 c5 2.4 B+G ale z powodu durzego spalania wymieniłem autko na mniejsze i bardziej ekonomoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie