Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na imię mam Krzysztof i dopiero co zakupiłam Audi Q5 z 2015 roku. Auto ma 2 litrowy silnik benzynowy TFSI i dlatego wolałem dołączyć do kogoś kto ma więcej pojęcia o tym silniku niż ja. Powiem szczerze że wcześniej nawet nie czytałem opinii na temat tego silnika, dopiero jak kupiłem, pojawili się obok mnie sami znawcy motoryzacji i zaczeli straszyć jaki to awaryjny silnik mam w aucie. Jestem z wami bo przynajmniej będę miał pewność , że wypowiadają się ludzie którzy rzeczywiście mają pojęcie bądź doświadczenie z tą jednostką napędową. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 09/04/2009 at 10:17 AM, Klub Audi PL said:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich. Krotko o sobie wrocilem z dlugiej tulaczki po swiecie i osiedlilem sie na poludniu. Jezdze aktualnie 2009 Q5 2.0 TFSI, Lubie duze SUV-y troche bezpieczniejsze a w Polsce duzo ognistych rumakow na drogach. Po malych klopotach i paru naprawach mam nadzieje ze jeszcze sie troche pobujam w tym milym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Karol i zdecydowałem na zmianę marki z BMW. Mam nadzieję, że nie będę żałował wyboru. Właśnie czekam na odbiór Q5 2.0TFSI tiptronic + S-line Competition (Sport edition). Mam nadzieję, że to forum się rozkręci, ponieważ jak na razie brak naprawdę obszernego forum AUDI na polskiej scenie motoryzacyjnej, czego doświadczyłem podejmując  decyzję o zmianie auta.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników i Audi i forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ma, na imię Mariusz

Jestem posiadaczem Audi Q5 z 2009r. 2.0tdi  170km

Chciałbym na forum zasięgnąć informacji na temat użytkowania jak i napraw jakie mogę sam przeprowadzić

Na pewno coś tutaj znajdę dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników "4kółek" . Od niedawna jestem posiadaczem tej marki , a konkretnie Q5 2010 2.0 170KM Quatro. Jako że jestem początkujący w tej marce to na początku będę raczej pytał niż doradzał . Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym , lecz już od dawna nie pracuje w zawodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Audi A4 B6 to moje pierwsze własne autko, mimo że uprawnienia do prowadzenia samochodu mam od kilkunastu lat. Jestem typowym niedzielnym kierowcą, mam sporo obaw i wątpliwości wynikających z braku doświadczenia nie tylko w temacie tego konkretnego modelu, ale motoryzacji w ogóle. Dlatego pewnie niejeden z was będzie miał pociechę z moich pytań. 

Edytowane przez typowy_niedzielny_kierowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie