Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Cześć. Mam na imię Marek i od roku jestem posiadaczem Audi A6 C5 Avant 4.2 V8, witam wszystkich.

Edytowane przez Marek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawna posiadacz S8 D2 40V. Zalozone LPG EuropaGaz. Na stanie jest tez A6 C5 Avant 2.7 bi-turbo, tez w gazie. Aut nie naprawiam juz sam. Po kilku probach napraw doszedlem do wniosku, ze taniej wychodzi oddac auto do profesjonalisty niz naprawiac wlasne bledy. Ale nadal lubie wiedziec co wymaga naprawy i jak to zrobic. Ztad wizyta na forum klubu audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/9/2009 o 09:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 

Witam wszystkich serdecznie mam na imie Jarek mieszkam w Irlandii . Od kilku dni jestem posiadaczem Audi Q3 . 

 

Dnia 4/9/2009 o 09:17, Klub Audi PL napisał:

Witam wszystkich serdecznie mam na imie Jarek mieszkam w Irlandii . Od kilku dni jestem posiadaczem Audi Q3 . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Mam na imię Tomek, mieszkam we Wrocławiu i właśnie nabyłem Audi A6 C7.

Jest to moja pierwsza przygoda z Audi i mam nadzieję, że będzie udana :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

witam na imie mam Jarek  właśnie dzisiaj nabyłem Audi A3 1.6 benzyna 102ps 2008 rok przebieg 39.700 km servisowane od pierwszego właściciela ps.może jakieś opinie o tym autku od właścicieli 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Po wielu latach przygód z różnymi modelami volvo niedawno przesiadłem się na A6 C7 allroad AD2013 biturbo i poszukuję do niego instrukcji po Polsku.

W następnych postach podzielę się wrażeniemi z użytkowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie