Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎09‎.‎04‎.‎2009 o 09:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

czesc pozdrawiam wszystkich klubowiczow .Nazywam sie przemek mieszkam w hajnowce jeżdżę audi a4 b6 2003 1.9tdi mam ja od półtora roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem dla żony "lekko bitą" (bita audi nie żona)  A3 2016 rocznik 1.6 TDI. Poszukuje instrukcji obsługi w sensowym języku (polski lub angielski) oraz informacji na temat jak zmienić "cholerny" niemiecki język w oprogramowaniu tego autka :).

Niestety na dzisiejszym etapie żona rzuciła fochem i mówi że nie zamieni swojego miniaka na "takie coś"... wiec nie wiem czy to auto zostanie z nami dłużej czy nie... mnie się podoba -a żona no cóż może się przyzwyczai :)

pozdrawiam wszystkich audimaniaków

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A3 8P s line z 2004r. z silnikiem 2.0 140KM z chipem na 170KM. Samochód kupiłem od prywatnego właściciela w Niemczech. Czy było warto, czy nie - właśnie to sprawdzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu Łukasz. Jeżdżę od grudnia 2016 a6 c5 w sedanie ze Skandynawii. Taki prezent na gwiazdkę sobie zrobiłem.

Auto w benzynie 1.8t, a od lutego mam LPG. Wrażenie po półrocznym urzytkowaniu są pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam Wszystkich klubowiczów.Jestem Andrzej i zakupiłem dwa tygodnie temu A-trójeczkę 8P 3 drzwiową z 2010 2.0 TDI  170 KM Quattro.Oj ciągnie aż miło i prowadzi się wybornie.Życzę Wszystkim co najmniej takich wrażeń w swoich 4 kółkach. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, macie trochę wanięte to forum, bo ciągle wylogowuje mnie i muszę się logować za każdym razem jak przeglądam jakiś topic. Mam standardowe ustawienia przeglądarki, na żadnej innej stronie nie występuje taki bug. A tak poza tym jestem posiadaczem A4 B7 2.0 ALT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie