Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem tu nowy. Nazywam się Mateusz. Od niecałego miesiąca jestem posiadaczem Audi A3 1.9 110km rocznik 1997.

Myśle ze na forum dużo się dowiem i oczywiście jeśli o pomoc to mi pomożecie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Witam wszystkich.

Od tygodnia posiadam A6 C7 Avant 3.0 TDI 204KM. Miało być 245KM ale też fajnie jeździ. Oby się nie psuło :)

Zapisuję się bo full elektroniki i pewnie potrwa zanim się oswoję a pewnie czegoś się dowiem z Waszą pomocą.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

No hej. Jestem Piotr. Mam Audi A3 Sportback ale nie mam oryginalnej instrukcji obsługi po polsku. Liczę na pomoc z naszego forum Klubu Audi. Sie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  Rodzinę Audi,

Kacper z Małopolski, miłość do audi zrodziła się w A3 , żonę zaraziłem tym uczuciem i kontynuuje je w TT <3 , obecnie całą rodziną jeździmy audi a5.

Pozdrawiamy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witajcie,

Mam na imię Basia , odkąd  pamiętam uwielbiam Audi A3:) Dotychczas jeździłam Audi A3 8P 2006, a obecnie posiadam A3 8V 2013r. Pozdrawiam wszystkich serdecznie z Poznania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 c7:)) wersja Awant 2.0 tdi po małej przeróbce 204 km skrzynia s-tronic 

Wcześniej bylo A6 c5 Allroud 2.7 BiTurbo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Nazywam Mateusz. mam 27lat.interesuje samochodami . obecnie jezdze marką Audi od 2lat. I jak na raz chwilę nie widzę siebie w innym aucie. obecnie śmigam a6c5 4.2v8 299km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie