Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od roku służy mi audi a4 b5 1998 z silniczkiem 1,9 tdi piękne 110 km ☺ Ale właśnie kupiłem mlodszego braciszka, mianowicie od dawna wypatrywane a4 tyle że b6 2004 z jednostką również 1,9 to tylko już 130 km i skrzynia 6 piękna. Przejechałem nim dopiero 1000 kilometrów Ale wszystkim polecam . Miło się zaliczyłem Ale i zarazem zacząłem się zastanawiać jak na 6 biegu przy 4000 na blacie pokazało mi się 220 km/m i jeszcze chciał iść. Ale jak pojadę urlop do Polski to skoczę na hamowanie i się dowiem co zostalo zmienione. 

I mam pierwsze pytanie.  mam na oku naprawdę piękne felgi rozstaw śrub 5x112 17 cali i tu mam pytanie czy 8j et 35 będą dobre????? Podobno mają pasować do a4.

Pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imie Wojtek, do tej pory jezdziłem hondą Civic, ale z racji powiększenia rodziny własnie zakupiłem używane Audi Q7.

Dzięki forum mam nadzieje znaleść odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań które mam po miesiącu użytkowania auta ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam mam na imie piotrek jestem nowym posiadaczem audi a6c6  w dislu pochodze z dolnego slaska

 

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam jestem z dolnego slaska i jestem posiadaczem  audi a6c6 2005 w dieslu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem Bartek. Poprzedni model jakim jeździłem a3 8p. Mieszkam aktualnie w anglii. Jestem w trakcie szukania tym razem audi a4 b8. Mam nadzieje że tutaj otrzymam parę wskazówek które pomogą kupić mi tym razem dobry egzemplarz. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie