Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz i Irena. Witamy wszystkich. 

Staliśmy się posiadaczami A4 B6 Avant 1.8T. Na forum trafiliśmy głównie przez zainteresowanie wsparciem technicznym marki.

Miło do was dołączyć. Pozdrawiamy. \ oooo /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wita się świeżo upieczony posiadacz A4 B6 1.8T w Avancie.

Aktualnie mieszkam w Siedlcach.

To moje pierwsze audi i dziś pierwszego dnia po zakupie i przejechaniu 500km wiem, że to dobry kierunek bo od dawna marzył mi się B6. Mam wersję raczej taką "bieda edyszyn" ale jak finanse pozwolą będę szukał lepiej wyposażonej z jedynym słusznym napędem ;)

Pozdrawiam

ps. Kurcze te auta na prawdę coś w sobie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie i Panie,

 

Mam na imię Dariusz, jestem z Warszawy. Planuje zakup Audi A3 8V Sportback.

Mam nadzieje ze uda mi się tu znaleźć odpowiedzi na wszystkie moje pytania :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów:)

Mam na imie Żaneta 

Jestem z okolic Nowego Sącza 

Dostałam w prezencie od chłopaka audi 80 coupe z 95 r.i powiem szczerze ze od pierwszego momentu zakochałam sie w tym ponadczasowym samochodzie.

Mamy w zamiarze nieco go zmodyfikować pod kątem silnika ale o tym napiszę w innym temacie.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie kupiłem mój pierwszy audik: A4 B7 2.0 ALT. Zobaczymy jak to będzie śmigało. Moje wrażenia napiszę, jak zrobię deko kilometrów, bo bez zrobienia rozrządu ... to ja się boję :) Niepokój budził łańcuch rozrządu, ale ponoć jak nic nie szwankuje, to się go nie wymienia.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was !!!

Mam na imię Daniel, jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI 90KM 1999r. 

Jestem wielkim miłośnikiem aut z czterema zerami na masce, swoje audi mam w zamiarze doprowadzić do stanu jak najbliższego opuszczenia wrót fabryki. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów ! Jestem miłośnikiem Audi ,obecnie jest to A6 C7 Avant . Lubię dzielić się wiedzą , ale że wszystkiego nie wiem i nie umiem to będę korzystał a wiedzy kolegów . Pozdrawiam wszystkich Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Nazywam się Grzesiek, pochodzę z Augustowa w woj. podlaskim, obecnie mieszkam za naszą zachodnią granicą. od 10 lat jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnej A4 B6 1.9TDI AWX 130 koni z 2001 roku

Pozdrawiam wszystkich miłośników czterech pierścieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie