Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam mam na imię Adrian. Jestem z Iławy ( Warminsko-Mazurskie) . Aktualnie mieszkam i pracuje w DE. Od 2 lat jeżdżę Audi A3 Sporttonic 1.9TDI 8P KM 105(77) .

Mam nadzieje ze dzięki temu forum dowiem się jeszcze  więcej o marce Audi .

Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nabyłem świeżo Audi A3 8V Sportback. 

Z racji tego ze auto ma w sumie wszystko to nie szukam modów, zaś z racji młodego wieku raczej sie nie bedzie psuć ;-) ale poszukuje instrukcji obsługi so tego modelu

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  jestem Piotr  

I będę już niedługo w posiadaniu a6c6 2007 .  Ale jest jeden problem który muszę z wami omówić temat to silnik 2.0 tdi  .  Nie mam zamiaru szaleć z prędkościami myślę o rodzinie,  auto odkupić  mogę wujka 1 właściciela od roku 2007 wszystko serwisowane super stan.  Pytanie mam bardzo ważne czy mam się bać. Bo opinie są różne co do tego silnika wiem że wtryskiem nie są CR. Proszę o opinie kogoś kto już takim autem jeździł bo opinie pantoflowe mnie nie interesują bo wynika z takich że wszystkie dosłownie silniki 2.0 się tylko psują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Jakub i jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI A6 C7 Allroad 3.0 TDI 313KM.

Super połączenie auta rodzinnego z dynamiką i osiągami auta sportowego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Marcin, moje obecne auto to Audi A6 C6 2.4 benzyna ale przymierzam się do Q5 2.0 TFSI!!!

Jestem z Józefosławia k.Warszawy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Hej, od niedawna jestem posiadaczem Audi A6 Avant combi 3.0 Tdi. Mam nadzieję że klubowicze będą wspierać dobrą radą, że gdyż jest to moje pierwsze audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Mam problem ,po wymianie przepływomierza ,samochód audi A4 1.9 TDI -130KM stracił przyspieszenie powyżej 1900obr/min.Wtryski sprawdzone są dobre , turbina dobra ,zawór N75 też dobry.Co może być przyczyna , czy może to robić np. zawalony katalizator ,czy jakas inna przyczyna.Prosze o pomoc , mechanik też sam juz nie wie co jest.Dziękuje.:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie