Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam serdecznie nazywam się Piotr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Daniel. Posiadam a3 8p z silnikiem 1.6 fsi. Z 2003 roku. Mieszkam w Łodzi.

Jestem wielkim fanem marki AUDI od niepamiętnych czasów. 

W a3 8p w wersji 3 drzwiowej jestem zakochany od momentu prezentacji tego modelu przez AUDI.

Mam nadzieję że to forum jest odpowiednim miejscem gdzie w przyjacielskich stosunkach możemy pomagać sobie nawzajem w kwestiach technicznych jak również wymieniać się ciekawostkami ze świata AUDI. 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Daniel, pochodzę z woj Podkarpackiego. Jeździłem Peugeot-em 307 ,  obecnie jeżdżę BMW ale ubieralem wkoncu kasę i chce wkoncu  kupić Audi , tylko nie wiem jakie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Darek. Jestem posiadaczem Audi a 8 2.8 d2. Zmieniłem na tę markę ze względu z myślą że kłopoty się skończą jak było w mercedesie s klasie. W 220 ale błąd. Kłopoty dopiero się zaczęły. Na początek. Kluczyk mi zablokował się w stacyjce. I ani nafziei że wyjdzie. Pompa wspomagania z rana jak sieczkarnia głośna,po czym cichnie. I wiele by wymieniać. ŁAPY OPADAJĄ. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

od paru dni mysle co to moze byc po wymianie sprzegla dwumasu docisku tarczy po pierwszym odpowietrzeniu sprzegla bylo ono dziwne pedal opadal ale to wina przewodu wyskoczyl mi dlaczego nei wiem moze zle dalem zawleczke oprucz tego wsz bylo super dzis zrobilem ten przewod wsadzilem go odpowietrzylem i co zapalilem auto i zaczelo ono glosniej chodzic i ma dziwne wibracje jakos dziwne to wsz co to moze byc poduszki ? ten przewod od podcisnienia serwa jest walniety ale jakos tam go wsadzilem hamulce mam dobre pomozcie mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie