Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, mam na imię Marcin od miesiąca mam Audi a4 20 tdi Avant 2007 r czyli wersja B7. Znam się lekko na elektryce i mechanice więc będę grzebał sam. Właśnie jestem na etapie montażu własnego odcięcia rozrusznika i montażu haka więc przydał by się schemat elektryczny :) .  A miałem wcześnie Audi 80 B4 1,9 tdi więc znam to poczciwe autko nieźle. Pozdrawiam Klubowiczów !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Nazywam się Łukasz i jestem ze Stalowej Woli.

W swoim życiu już posiadałem kilka modeli AUDI :) od dwóch miesięcy jestem właścicielem AUDI A6 C7 AVANT rok 2017 disel 2,0 i dopiero poznaję ten model ale mam nadzieję że forum mi w tym pomoże :)

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Nikola, mam 18 lat oraz razem z moim narzeczonym jeżdżę Audi A4B7. Konto założyłam po to by, jak najwięcej dowiedzieć o tych pięknych samochodach! Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam na imię Mateusz, Posiadam Audi A3 V8 SPORTBACK. Mieszkam w Krakowie ale dużo przebywam za granicą. Szukam ciekawych informacji o moim modelu jak również ogólnie temat AUDI  N°1 :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Na imię mam Krzysztof, jeżdżę Oplem Insignią biturbo, 4x4, 223 KM po tuningu.

W przyszłym roku mam zamiar przesiąść się na Audi S3.

Z uwagi na to szukam informacji nt. obsługi, zalet wad itp.

Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich fanów A U D I !!! Na imię mam Jacek.Mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim.Jestem użytkownikiem AUDI od 10-ciu lat.Pierwsza była 80 b3.Obecnie jest A4 b5 2.8 quattro i S6 c5 4.2 250kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie