Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Obsługuję firmowe Audi A8L D4 3.0 TFSI 333 KM z 2013 r. w wersji amerykańskiej z różnymi cudeńkami. Audi prezesa to w naszej firmie już długa tradycja :). Wcześniej A6 teraz A8.

Samochód miły w długich podróżach służbowych i bardzo komfortowy. Nasz egzemplarz jest też mało awaryjny - generalnie model godny polecenia. Minus, jak to w autach luksusowych, to koszty eksploatacji, które są dość wysokie.

Pozdrawiam, Jacek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam ma na imię Kazimierz .Kupiłem Audi Q5 .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Stanisław, kupiłem Audi A-4 B8 z 2010 r. silnik 2.0 TSFI 211 KM, autko ładne po remoncie silnika ale już mam problemy z zamkami drzwi dwa już wymieniłem i czeka mnie wymiana w kolejnych drzwiach, szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie jeżdżę Golfem , przymierzam się do zmiany samochodu i chciałabym zapoznać się Waszym forum , ponieważ marzy mi się audi , a nie lubię kupować kota w worku .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam jestem Szymon zostałem posiadaczem Audi A3 8p 2.0tdi bkd pochodzę z piotrkowa Trybunalskiego pozdrawiam wszystkich klubowiczów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Od niedawna jestem właścicielem A6 C7 i mam nadzieję, że wstępując w grono użytkowników Audi i zagłębiając się w lekturę forum poszerzę swoją wiedzę. 

Oczywiście sam postaram się pomóc jak  tylko mogę ale na razie potrzebuje trochę czasu aby poznać co w moim Audi drzemie.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem fanem audi a6 . Teraz użytkuje  c7 2,0 tdi. jest to czwarta  a6 jakie miałem. Pierwsza z 98 roku 1,9 tdi przejechałem nią ok.150 tys km, następna c5 lift z 03r 1,9 tdi 130ps także zrobiłem nią ok 150000 km. następna 09r jeździłem nią 2 lata i przejechałem 30 tys. Od miesiąca użytkuję c7. Jedyna rzecz na niekorzyść audi jest to, że każdy następny model pali więcej.

Leszek z Leszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie