Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkie Audimaniaków , mam na imię Marek pochodzę z województwa Warmińsko Mazurskiego . Byłem posiadaczem dwóch innych modeli Audi mianowicie Audi 80 1.9 tdi 90 km :D Klasyk. Później przesiadłem się do Audi A3 8P 1.9 tdi 105 km a aktualnie przesiadłem sie do Audi A6 C7 2.0 190 km z 2015 roku. 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów! Tych starych i tych nowych, doświadczonych jak i nie doświadczonych :siema:

Ja, póki co mam nadzieję,  na razie zaliczam się do tej pierwszej kategorii. Z tego powodu między innymi postanowiłem dołączyć do Waszego grona i mam nadzieję że, dzięki Wam po czasie to się zmieni :bn:...

A teraz może napiszę krótko coś na swój temat :

Przemek, rocznik 88, mieszkam w woj. opolskim,  konkretnie Łambinowice ( obecnie przebywam też trochę w okolicach Monachium, w skali roku pół na pół można powiedzieć). 

W czerwcu 2014 kupiłem swój pierwszy, wymarzony jeszcze za czasów szkolnych samochód. Było to Audi A3 8P Ambition z 2003 roku. Silnik benzynowy 1.6, 103 KM bodajże. Autko służyło do lutego tego roku, zrobiłem nim ponad 100 tysięcy i ogólnie byłem bardzo zadowolony ;)

Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 2014 w wersji Avant, dwulitrowy diesel 150 KM, przebieg 166 tyś.,sprowadzony z Niemiec... Po przejechaniu pierwszych 2 tys km samochód przerosł moje wszelkie oczekiwania praktycznie pod każdym względem! A uwierzcie mi miałem /mam je wysokie... To chyba tyle na wstępie.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

Zwe się Damianem. Obecnie jeżdżę AUDI A4 B8 2.7 TDI ale niestety muszę ją sprzedać. Od soboty będę posiadaczem AUDI A7 3.0 BiTDI . Pochodzę z Ropczyc, aktualnie mieszkam w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przez dziesięć lat jeździłem volkswagenami golf, dwa lata temu nabyłem mazdę 3 z 2010 roku. W obecnej chwili chciałbym nabyć audi a3 z 2008 roku, produkcja 2009 rok z silnikiem 2.0 i mocą 170 km. Chciałbym prosić o pomoc w sprawdzeniu historii serwisowej auta. Audi było serwisowane w aso do samego końca w Niemczech. jestem w stanie zapłacić za sprawdzenie historii w serwisie .Jeżeli  ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam.

Jestem Krzysiek jeżdżę Audi Q5 Diesel 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nazywam się Waldek. Właśnie kupiłem audi a6 c7 TDI 3.0 320KM z 2016r i poznaję ten samochód.

Liczę na wiele cennych porad od innych użytkowników 4 pierścieni.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Krzysiek.

Narazie jeżdżę autobusem/busem, ale pod koniec roku planuje zakup a5.

Jestem z Nowego Sącza i już nie mogę się doczekać na jakiś zlocik Audi. 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie