Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem posiadaczem Audi E-Tron 55 Quattro od kilku tygodni. Przydałby się wątek na temat tych aut na tym forum. Jak na razie jeździ mi sie świetnie. Komfort jazdy jest niesamowity. Nareszcie mogę czerpać przyjemność ze słuchania muzyki nawet przy szybkiej jeździe, co było niemożliwe w moich dotychczasowych autach. Przyśpieszenia - bajka, budzą zdziwienie bo to przecież SUV.  Zasięg tylko mógłby być większy, ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dwa dni temu kupiłem pierwsze w moim życiu Audi A4 B6. A teraz bardzo zależy mi na tym, żeby wziąć się za tę "dziecinę" i odświeżyć ją nieco, by móc nią cieszyć się przez conajmniej kilka długich lat, bo autko jest naprawdę super hiper mega fajne. Stąd liczę na to, że na forum znajdę wiele informacji, które będą mi drogowskazami w "rozpieszczaniu mojej audicy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum, mam na imię Tomek i od niedawna jestem posiadaczem audi A4 B7 2.0ALT, jest to moje pierwsze audi, więc będę często tu zaglądał. Pozdrawiam :D

Edytowane przez Takkashii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich wielbicieli i użytkowników Audi

od lat poruszam się tą marką , ale dopiero teraz chciałbym dołączyć do Klubu Audi .

Były 100C4, A6C5 2.0, A6C6 2.0, A8D3 4.0, TT1,8t,

jest A8D4 4,2tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich fanów Audi, mieszkam w Kielcach, od przedwczoraj jestem właścicielem pierwszego w moim życiu Audi, wybierałem ten samochód długo i z rozwagą.

Mam nadzieję że się nie zawiodę tak jak np. na BMW. Chyba się starzeję, bo zachciało mi się komfortowej i wygodnej klasycznej limuzyny z napędem na cztery koła.

No i upolowałem A8 4.2 FSI Quattro (D4) w unikalnej "krótkiej" wersji. Teraz rozpoznaję auto i mam trochę części do wymiany i uzupełnienia, import USA.  Pozdrawiam klubowiczów i życzę wszystkim satysfakjci i fanu z posiadania i używania samochodów AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Mariusz. Od miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem Audi Q5 TFSI z 2014 r. Jest to mój pierwszy samochód tej marki. Mam nadzieję na fachowe porady dotyczące jego użytkowania, problemów i porad technicznych od Was - doświadczonych praktyków w tym zakresie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Państwa prośbę.

Do fanów Audi.

Na wstępie podkreślam iż nie jestem osobą bogatą, zamożną też nie, a lata świetności zarobkowej to już są dawno zaorane. Zwykły człowiek lat 53. Proza życia.

Mam Córkę – Magdę, Syna też, lecz Madzia , zupełnie będąc ogarniętą osobą, postanowiła wyjść za mąż. Otóż Córka moja ma mieć za męża Damiana. Chłopak dobry, jedynak – do rany przyłóż- już sześć lat się prowadzają.

Kocha chłopina Audi – ma A3 z 2008 roku z przebiegiem 204000 km. Po pierwszym właścicielu z polskiego salonu. Dba, pieści, pucuje, druga miłość po Madzi. Marzy o A5- pewnie zarobi.

I tu prośba.

Czy jako fan klub Audi, byli by Państwo mieli chęć podjechać na plac Szembeka w Warszawie w dniu 05.09.2020? Jeszcze ciekawiej by było gdyby Państwo eskortowali nas do restauracji na Wilanów.

Przyjęcie będzie oczywiście zacne, ale z uwagi na portfel  - dość kameralne

Nie stać nas na wytworne przyjęcie, ale jakieś ciasteczka to gwarantuję – wszystkim eskortującym.

Taki mam/ miałem pomysł i wierzę w Polską fantazję.

 

Jestem zwykłym instalatorem z budowy.

Mam Forda i się tego nie wstydzę.

Gdyby był to największy sponton na rynku Audi – to zapraszam – ja nie posiadam stron na żadnych portalach społecznościowych.

 

Może nie Janusz – raczej ANDRZEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem newbie tutaj ale szybko sie ucze. Mam A4 Avant z ....... 2000r 1.9TDi (AJM ). Swiezy nabytek pare dni temu i ........... milosc od pierwszego wejrzenia :-)

Pozdrawiam wszystkich 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie