Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Szukam, a precyzyjniej mówiąc, zadatkowałem pewne audi. Jeździłem ostatnio Subaru Foresterem XT

Mam nadzieję na wymianę poglądów i doświadczeń.

Pozdrawiam,  elo

Edytowane przez elo_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam . Właśnie dokonałem zakupu AUDI a6 c7 3.0 tdi allroad  2014  jest moim pierwszym  Autkiem tej klasy . Do tej pory jeżdziłem raczej  o pojemności do 2 litrów.

Auto sprowadzone z Holandi i chyba nie ma w menu języka polskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

póki co jestem szczęśliwym użytkowaniem golfa IV 1.4 16v, ale szykuje mi się przesiadka do audi q7 3.0 TDI.

Przez to mam zamiar przestudiować trochę tego forum. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Mirek, od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B7 1.8 T Avant, wcześniej posiadałem auta Volvo Mitsubishi.

Uczę się i odkrywam Audi i zauważyłem że jest to auto inne od innych, (ma charakter). Jestem ciekaw Waszych doświadczeń z tą marką.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

Hej siema! 
Powiem krótko, audicy jako swojej nie mam ale śmigam sobie zacną A6C6 3.0 TDI i aktualnie poszukuję dla niej danych do obliczeń trakcyjnych pojazdu- dlatego tu jestem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Nazywam się Kuba i jestem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TFSI z roku 2011.

Chciałbym się dzielić z Wami moim doświadczeniem i szukać w razie potrzeby porad dotyczących nieprawidłowego funkcjonowania podzespołów.

Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

nazywam sie Michał Jestem z wojewudztwa Warminsko-Mazurskiego dokladniej z Mrągowa

Jestem szczesliwym posiadaczem Audi a4b7 z 2007 roku sedan disel.

puki co nie mam co narzekac na autko ale chcem sie zapoznac w temacie mojego modelu zeby samemu troche z nim powalczyc jesli bedzie taka potrzeba.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie