Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam  wszystkich  Klubowiczów  Audi PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam m ma imię Grzegorz i właśnie stałem się posiadaczem Q5 benzyna dwu litrowa a że auto z stanów to szukam jak najwięcej informacji do użytkowania bo instrukcji brak a na początek chciałbym się dowiedzieć jak się zmienia informacji na pulpicie między zegarami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Sebastian.

Pierwsze moje Audi to S5 coupe  lift z 2013r w pełnym tuningu optycznym RS5 zakupione 2 lata temu.

Te samochody po porostu ładnie wyglądają z zewnątrz i wewnątrz wszystko jest "pod ręką" . Jeździłem mercedesami i bmw i już do nich nie wrócę ! :)

Doposażenie jest jak składanie klocków lego, quattro daje bezpieczeństwo.

Ze względu na maleństwo muszę je z żalem sprzedać i jego miejsce zajmie już wkrótce S6 lift z 2016r

Pozdrawiam Was !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

witam,nazywam sie mirek,jezdze subaru forester xt 230 km,zonie kupilem a2.

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Rafał. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A5 z roku 2016 ze wspaniałymi silnikiem TDI d2.0 16V o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią biegów. Auto jeździ wspaniale, osiągi niesamowite .Niestety mam kilka problemów: szukam felg stalowych i opon zimowych, jednak producent rzekomo przewidział tylko alufelgi. Nikt nie może znaleźć wymiarów felg które będą pasowały do tego modelu bez użycia dystansów. drugi problem mam z bluetoothem. Chcę puszczać muzę z komórki  i muszę dokupić moduł AMI MMI ale nie wiem czy radio posiada moduł 2 g lub 3 g. Po prostu nie wiem gdzie tego szukać. Chciałbym również zamontować emulator zmieniarki CD ,czy ten model będzie pasował https://www.olx.pl/oferta/zmieniarka-cyfrowa-emulator-mp3-aux-usb-vag-audi-vw-skoda-seat-CID5-IDyxrWf.html#fe1b3e4e44 . i ostatni problem: auto nie ma tempomatu, Czy jest możliwe niewielkim kosztem dołożenie takiej dźwigni do kierownicy. A może tempomat jest zamontowany na dźwigni kierunkowskazu i nie trzeba zmieniać obudowy kolumny kierownicy?  Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Szerokiej drogi,do zobaczenia na trasie. Szwagros VIN WAUZZZ8TXGA048882

p.s. czy możecie rozszyfrować jaki mam model samochodu bo 2016 są dwa. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imię mam Jerzy, ponownie po kilku letniej przerwie jeżdżę audi tym razem Q5. Mam nadzieję że skorzystam z doświadczeń forumowiczów ale też chętnie podziele się swoimi.

Pozdrowionka

Edytowane przez Jeery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Oskar z tej strony. :)

Aktualnie posiadam 3 niunki :

Audi A4 B5 96r. 1.9tdi AFN zrobiona na 150km :)

Audi A4 B5 97r. 1.9tdi AFN daily :)

Audi A6 C6 07r. 2.0T na niedzielę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie