Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

Witam nazywam Paweł

Jeżdzę Audi A6 C5 2,4 165 KM LPG oraz Audi SQ5 3.0 TFSI 354 KM (audi pokolizyjne na ukończeniu odbudowy brakującego przodu).

pzdr

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Jeżdżę audi A4 allroad 3,0 tdi 245KM z 2012. Myślę o zmianie auta na Q5 i potrzebuję rady. Najbardziej podoba mi się silnik 3,0 tdi347 KM... zniechęca mnie jednak nagonka na diesle i wyśrubowane w kosmos normy spalin. Testowałam ostatnio  Q5 2,0 benzyna 245 KM- jeździ w miarę dobrze, chociaż wydaje mi się paliwożerna. Jeżeli bym miała się przejmować bardzo normami spalin to spełnia je chyba jedynie hybryda i tu dostępnie są różne moce siników (od razu powiem że mam słabość do mocy). Czy ktoś coś wie na temat Q5 TFSI e- jak się sprawdza, awaryjność itp. Gdyby nie trąbiło się że diesle są passe wzięłabym  SQ5 3,0 tdi i byłoby po sprawie. A tak zastanawiam się nad benzyną i hybrydą. Reasumując zależy mi na Q5 dynamicznym, ekonomicznym i ekologicznym. Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Marek

w ten wekend zostałem posiadaczem audi A6C5 Avant w dieselku 1,9 130KM

Obecnie potrzebuję trochę poczytać porad aby swoje autko doprowadzić do stanu igły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jaki czas temu zakupiłem Audi Q7 3.0Tdi 2010r. Poszukuje instrukcji w j.polskim do MMI. (PDF)

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Marcin Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z podkarpacia.Otrzymałem w spadku auto audi A3 8L z 98 roku i chcę go doprowadzić do porządku.Autko w dobrym stanie poza brakiem kompletnego tylnego zamka klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie