Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Czołem! 

Jestem Marek, właśnie dorwałem Q7 2008r 3.0 diesel, ale muszę porobić w nim parę rzeczy :) dlatego myślę, że nie raz się odezwę na tym forum z prośbą o pomoc. Oczywiście wcześniej szukając samodzielnie :)

Jestem z Pomorza, więc jeśli ktoś jeszcze z okolic Trójmiasta to może prócz forum to i na żywo będzie opcja wyciągnięcia ręki po help :) pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Jestem Wojtek, mieszkam w okolicy Świdnicy na Dolnym Śląsku, od ponad roku użytkuje Audi a4 B5 z 1998 roku z silnikiem benzynowym 1.8. wiele razy szukałem pomocy na różnych forach ale postanowiłem dołączyć do Was dopiero teraz gdy nie znalazłem w sieci żadnego nawiązania do mojej sprawy. W najbliższych godzinach postaram się odpowiedzieć o tym co mnie nurtuje w moim samochodzie, co zastanawia a także zaskakuje. Użytkowałem wiele aut starszych i nowszych ale przekonałem się że dwudziesto dwu letni samochód wcale nie odstaje od dużo młodszych aut. Wiem że ten model ma wielu sympatyków, którzy znają je jak własną kieszeń. Liczę na waszą pomoc i jeszcze raz witam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !  Mieszkam pod wroclawiem, wlaśnie nabylem Audi Q5, i nie posiadam instrukcji użytkowania oraz opisu i przeznaczenia wszystkich przełacznikow, gdzie mogę takie instrukcje   otrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

 

Od ponad pół roku jestem posiadaczem Adui Audi Q5 drugiej generacji  2.0 TDI 190 km , auto samo w sobie sprawuję się świetnie lecz ma bardzo mało elastyczny silnik . Z racji ,że jest na gwarancji chce wrzucić  do niej box chiptuning  dowiadywałem się w kilku firmach zajmujących się tym tematem . Na początku każdy proponuję program ale ,że jest na gwarancji to musi być box  . Ponoć z tego silnika dużo się już nie da wyciągnąć i realnie 20-30 km i 30-40 nm . Zastawiam się czy przyniesie to jakiś efakt dla tego samochodu ? ktoś może z was robił takie modyfikacje w tym modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem Audi A7 3.0 TDI (C7). Do tej pory jeździłem A4 1.9 TDI, a wcześniej Audi 80 2.0. Mam nadzieję że na forum będę miał okazję wymienić się informacjami z innymi użytkownikami Audi.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam Kuba

od wczoraj jestem posiadaczem audi Q5 2.0 tdi 

Lubię dłubać przy autach a szczególnie cieszyć się tym co sam przy nich zrobie. Mam nadzieje że znajdę tu ciekawostki i tutoriale które będę mógł wykorzystać w praktyce. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie