Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich użytkowników Audi i gorąco pozdrawiam. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia składam życzenia wszystkiego najlepszego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Nazywam się Mariusz, kilka miesięcy temu wróciłem do kraju na stałe z Australii wraz z rodziną. Właśnie zakupiłem Audi A6 C7 allroad 3.0TDI z 2013 roku, wcześniej miałem A6 C6 i A8.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Tomasz z tej strony. Użytkowałem kiedyś Audi A4 B5 przez 2 lata. Aktualnie przymierzam się do kupna Audi A4 B8 sedan 2012rok, 143KM, manual, bądź Audi Q5 170KM 2.0TDi, manual z 2008r. 
Mieszkam w Głogowie, woj. dolnośląskie. 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Audi jak z okazji zbliżających się świąt i Nowego Roku życzę pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Obecnie jestem użytkownikiem Audi A3 8P 2.0 TSI w automacie z 2005 roku .

Wcześniej miałem A3 L i dwie 80-siatki

 

Pozdrawiam i życzę Zdrowych i Spokojnych Świat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Audi maniaków .Jestem fanem klasycznych Porsche .Miałem już S4 ,Q3 a teraz przymierzam się do S8 .Może macie namiary na coś ciekawego ??. Niewielki przebieg i nie czarna,oczywiście bez wypadkowa . Czy w Audi można przedłużyć gwarancje ?.Z góry serdecznie dziękuję/ może trochę dużo pytań jak na pierwszy post .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Nazywam się Ireneusz, mam 53 lata, pochodzę z Nysy. Jestem świeżym właścicielem Audi Q5 TFSI 2,0 rocznik 2018, jazda którym mam nadzieję przyniesie mi wiele przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie