Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zakręconych 4obrączkami. Na stałe mieszkam w UK i obecnie jeżdżę Q3 2016r. ale na dniach odbieram A7 3.0 TDI z 2017r. mam więc pytanie do bardziej doświadczonych na co zwrócić uwagę przy odbiorze auta ? Przebieg 40 tyś mil (około 60 tyś km) 

Niby dają jakąś gwarancję i serwis na 2 lata za każdą poradę będę wdzięczny

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Częstochowy.

 

Mam na imię Adrian, jestem 21 latkiem i od ponad roku jeżdżę Audi S4 b5 z 1998 roku. Przez ten czas samochód doinwestowany workiem pieniędzy, jednak ciagle ma apetyt na zasób mojego portfela. Z reguły staram się dokonywać napraw sam, jednak pod maską rozepchało się 2.7 litra i niektóre tematy ciężko ogarnąć samemu bez specjalistycznych narzędzi, wiedzy czy odpowiedniego garażu. Silnikowo samochód trzyma się całkiem dobrze (odpukać), natomiast mimo, ze auto pochodzi ze Szwajcarii, to poprzedni właściciele w Polsce doprowadzili samochód druciarstwem, brakiem zainteresowania i tzw upalaniem do stanu nagannego. Na placu posiadam również A3 8l i A4 b6, oraz coś nowszego w postaci Craftera z 2019 roku (który jest w mojej opinii porażką). Chciałbym czerpać od ludzi mądrzejszych wiedzę i techniki niektórych napraw jak i również dzielić się swoją dotychczas zdobytą na sporej ilości porażek jak i sukcesów. Stąd moja decyzja o dołączeniu do forum. Liczę na super współpracę i super kontakt między członkami klubu. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc i przyszedł na mnie czas aby sie przywitać, aktualnie jeżdżę e39 benzyna ale w garażu już stoi A3 8V z stanów dlatego tez tu jestem, bo pewnie bedzie troche pytan przy naprawie no i tez pasuje troche bardziej i lepiej poznac tą marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie