Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jestem Krzysiek z dolnośląskiego. Od 2 tygodni jestem posiadaczem Audi Q7 3.0 TDI z 2006 roku. Kolejna awaria na autostradzie w Niemczech i kolejna laweta (OPEL INSIGNIA) przeważyła decyzję o zakupie Audi. Mam nadzieję, że długo mi posłuży bez jakichkolwiek większych awarii. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam od kwietnia jeżdżę Audi a8 D4 3.0 TFSI sprowadzony z Kanady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Audi. Od 4 dni jestem posiadaczem A7 z silnikiem 3,0 l, benzyna. Jeszcze go nie znam a myślę, że Wasze doświadczenia mi pomogą. Wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam. Mam na imię Patryk. Jestem z okolic Warszawy i posiadam auto Audi A4B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Radek z Warszawy. Z Audi miałem już do czynienia zaczynając od 80 B4, przez A6 B6 3.0 TFSI (polecam wszystkim ten silnik), miałem chwilę odskoczni do innej marki (Volvo) i ponownie wracam na "stare śmieci" (oczywiście to metafora). Teraz przyszedł czas na SUV'a. Wybór padł na Q5 FY tylko, że potrzebuję wsparcia osób, które miały do czynienia z tym modelem. Czy na tym forum, może w innej grupie będę mógł "zagaić" w temacie? Dzięki z góry i miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Jurek i pozdrawiam wszystkich fanów AUDI . Od tygodnia jestem właścicielem Audi Q5 2.0 benzyna automat . Mam nadzieję , że auto posłuży mi na kilka lat . Mieszkam w województwie Pomorskim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jestem Andrzej z Legnicy, od niedawna jestem właścicielem Audi Q5 3.0 benzyna automat. Potrzebuję wsparcia osób, które miały czy mają do czynienia z tym modelem. Pozdrawiam właścicieli Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Dominik 

Właśnie zakupiłem Audi Q5 2.0 quattro w dieselu.

Założyłem konto żeby dowiedzieć się coś więcej o tym aucie i w razie problemów mam nadzieję że pomożecie a może i kiedyś ją pomogę^_^

Pozdrawiam wszystkich na forum.

Ps. 4 pierścienie robią wrażenie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie