Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Filip, pochodzę z Warszawy i właśnie stałem się posiadaczem pierwszego swojego auta. Jest to Audi A3 8P 1.9TDI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam jestem ADAM jestem z GIZYCKA mam Audi a3 z 1999 roku swoje lata ma..Chce kupi audi a3 1;4 tfsi sportback attracion ...Czy warto kupowac te auto czy moze z innym silnikiem,,prosze o pomoc..z gory Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Michał, od zawsze jeżdżę którymś audi, A3, A4 b6, b7 b8, A6 c7 obecnie.

Bez forum ani rusz.

 

Audi A6 c7 diesel 2.0 manual :D

Edytowane przez Michal1901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie ....

Po 30 latach nieobecności w marce powrót z bardzo miłym zaskoczeniem . Zakupiłem Audi A3 8p z 2005 r z silniczkiem 2.0 TDI . Zrobiłem dopiero 50 km ale już mnie bardzo miło rozczarowuje fakt jak technika Audi poszła do przodu . Myślę że tutaj razem spędzimy miło czas dzieląc się swoimi doświadczeniami w marce ...

Pozdrawiam bardzo serdecznie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Przewaga dzięki technice!!!Tak się składa że mam techniczny problem z moim audi a4 b8 allroad 2014r 2.0 tdi 190ps CNHA manual,przebieg 125000.Przy przebiegu 120 k zaczął mi znikać olej i płyn chłodniczy ,wcześniej nie brał nic oleju między wymianami .Olej nie miesza się z płynem chłodniczym ani płyn nie dostaje się do oleju ,nie ma żadnych innych objawów ,nie znaleziono żadnych wycieków .Czy ktoś miał podobny problem ?I co sądzicie o tych silnikach bo ciężko znaleźć coś w necie ,myślałem że wszystkie problemy w dieslu zostały wyeliminowane wraz z pojawieniem się tego silnika ale chyba jednak trzeba uznać audi za szrot nie godny polecenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nazywam się Bartek i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi Q3.

Cieszę się, że za pośrednictwem tego forum mogę dołączyć do klubu miłośników tej marki.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie