Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem fanem A4 od kilku jego pokolen. teraz mamjuz 4 wersje i wlasnie kupilem a4 z 2005 z silnikiem2,0 tdi. Mam nadzieje na forum wymieniac doswiadczenia z jego eksploatacji. Wiem, ze mocno trzeba uważac na napinacz, prowadnice i koło łancuchowe napedu balancera. Awarie zdazaja sie przy 80, 100 140 i 160 tys. i sa ponoc zmora dla kieszeni uzytkowników ktorzy kupili te samochod a musza poniesc spore koszty zwiazane z wymianą tych elementów.

pozdr wszystkich uzytkowników forum

szczepek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Grzegorz od czwartku 17.02.2011 roku jestem szcześliwym posiadaczem Audi A6 c5 z 1997 roku, 2,4 benzyna. Na razie jestem nią zachwycony nigdy w życiu nie jeżdziłem takim cackiem.

niech zazdrośni sąsiedzi patrzą a co im będę załował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam na imie marcin i jezdze od tygodnia audi A3 2.0tdi 140 km 2003 po liftingu.

mam nadzieje ze autko bedzie sie sprawowac.

pozdrawiam wszystkich audiwowiczow:)

Edytowane przez marcelinhio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , moje imię Marecky z mazowieckiego ,od roku posiadacz Audi A6 C4 95r sedan V6 150 KM benz-gaz necam ...jak narazie pomimo różnych kłopotów jestem zadowolony z tego auta :) Obecnie poszukuję jakiegoś opisu elektronicznego tego modelu , przydatna rzecz:) najlepiej w pdf ...czasem coś trzeba wymienić w naszym aucie, wtedy potrzebne jest nam np. oryginalne oznaczenie danej części i świat staje się prostszy .

Mogę nawet odkupić od kogoś kto coś takiego posiada .

Pozdrawiam wszystkich audimaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie